Serwis internetowy

Serwis internetowy to najwygodniejszy sposób obsługi rachunku. Możesz go używać o dowolnej porze wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Serwis jest dostępny po kliknięciu przycisku "Zaloguj się" w menu serwisu www.pkobp.pl. Na stronę logowania możesz wejść również bezpośrednio, wpisując adres: www.ipko.pl.

Pamiętaj! Więcej informacji na temat ustawień komputera i bezpiecznego korzystania z serwisu internetowego znajdziesz w zakładce "Bezpieczeństwo".

Zalogowanie do serwisu wymaga podania numeru Klienta lub przyjaznego loginu oraz hasła internetowego. W przypadku korzystania z tokena, jeśli określono, że narzędzie ma generować hasła wzmacniające logowanie, dodatkowo należy podać hasło z tokena. Po poprawnej identyfikacji przejdziesz na stronę główną. Proste i intuicyjne menu podpowie Ci, jakie kroki wykonać, aby samodzielnie zlecić operacje na rachunkach lub odszukać potrzebne informacje. Na ekranach wymagających wpisania danych do formularzy znajdziesz teksty pomocy, które pomogą wyjaśnić pojawiające się wątpliwości.

Jeśli przez 10 minut w serwisie internetowym nie zostanie wykonane żadne działanie (np. przejście na inną stronę, kliknięcie ikonki), nastąpi wylogowanie z serwisu i konieczna będzie powtórna identyfikacja.