Przelewy

Przelewy krajowe (jednorazowe), Przelewy między własnymi rachunkami, Przelew zagraniczny. Dowiedz się w jaki sposób wykonać dyspozycje przelewów.

Więcej

Zlecenie stałe

Zlecenie stałe to wygodna forma regulowania cyklicznych należności o stałej kwocie, np. comiesięczny abonament za internet lub telewizję kablową.

Więcej

Polecenie zapłaty

iPKO pozwala na przejrzenie transakcji polecenia zapłaty wykonanych w ramach danego rachunku, a także na odwołanie (pojedynczej) transakcji polecenia zapłaty.

Więcej

Invoobill

Nowoczesna usługa płatności rachunków i faktur drogą elektroniczną. Umożliwia przesyłanie rachunków lub faktur bezpośrednio do Twojego serwisu iPKO i regulowanie ich jednym kliknięciem.

Więcej

Odbiorcy

Lista odbiorców to podręczna "książka adresowa", w której masz możliwość zachowania podstawowych danych odbiorców, do których najczęściej wykonujesz przelewy.

Więcej

Zlecenie zmienne

Skorzystaj z usługi i zyskaj wygodny sposób opłacania rachunków o zmiennej kwocie i terminie, np. za telefon, prąd, gaz w serwisie internetowym iPKO. Dzięki usłudze nie musisz już pamiętać o terminie płatności swoich rachunków, bo zrobi to za Ciebie Bank.

Więcej

Informacje e-mail

Usługa umożliwia otrzymywanie informacji o operacjach na rachunku w wersji elektronicznej.

Więcej

Saldo i historia rachunku

Dzięki usługom iPKO w prosty sposób możesz sprawdzić szczegóły oraz stan posiadanych rachunków.

Więcej