Skrócone godziny obsługi Klientów w dniu 10 kwietnia br.

Bankowość Prywatna - logo

Szanowni Państwo,

Informujemy, że obsługa Klientów Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego w dniu 10 kwietnia br (piątek) odbywała się będzie w skróconych godzinach pracy.

Nasi Doradcy przyjmować będą w tym dniu dyspozycje Klientów do godziny 14:00.

 

7 kwietnia 2020 r.

Bankowość Prywatna z najwyższą oceną według ratingu Forbes

Gwiazdki forbesa

Jakość usług bankowości prywatnej w PKO Banku Polskim z najwyższą notą w ratingu Forbesa – tak prezentują się opublikowane w marcowym numerze miesięcznika (Forbes 3/2020) wyniki syntetyzujące ocenę najlepszych usług private bankingu dedykowanych zamożnym klientom w ramach polskiego sektora usług finansowych.

Rating „Forbesa” w zakresie oferty private banking publikowany jest raz w roku i stanowi kompleksowe porównanie oferty finansowej, zestawiające najlepsze oferty i usługi banków oraz oceniające jakości ich ofert w segmencie bankowości prywatnej. Efektem porównania jest nadanie odpowiedniej liczby gwiazdek – maksymalnie 5*.

Bankowość Prywatna PKO Banku Polskiego w dorocznym rankingu miesięcznika Forbes otrzymała najwyższą ocenę – 5*. PKO Bank Polski utrzymuje wiodącą pozycję w kolejnym obszarze biznesowym na rynku usług finansowych.

Jak wskazują wyniki rankingu miesięcznika Forbes, klienci doceniają komfortowy model obsługi oraz paletę produktów i usług oferowanych przez bank i spółki.

Cieszę się, że zostaliśmy tak wysoko ocenieni. Jest to efekt naszej, stale rosnącej, aktywności w segmencie bankowości prywatnej. Naszym celem jest ugruntowanie pozycji lidera oraz zbudowanie wizerunku PKO Banku Polskiego jako banku pierwszego wyboru wśród klientów zamożnych – mówi Grzegorz Zawada, dyrektor Pionu Inwestycji i Bankowości Prywatnej.

Pierwsze biuro Bankowości Prywatnej bank uruchomił we wrześniu 2011 r. w Warszawie. Obecnie działają one w 10 miastach: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy i Białymstoku. Bank jest liderem polskiej bankowości prywatnej pod względem wzrostu liczby klientów i dynamiki wartości zarządzanych aktywów. Jego rola w ratingu Forbes odnotowywana jest niemal od początku istnienia rankingu.

6 marca 2020

Inauguracja Biura Bankowości Prywatnej w Białymstoku

BBP Białystok

Jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu nowego Biura Bankowości Prywatnej w Białymstoku.

Nowe Biuro usytuowane jest w sąsiedztwie Oddziału 1 w Białymstoku, w samym centrum miasta przy Rynku Kościuszki 16. Jego wnętrze zaprojektowane zostało w nowoczesnym stylu z zachowaniem standardów charakterystycznych dla Biur Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego w całym kraju.

Efekt wizualny jest tutaj wartością dodaną dla miejsca, w którym nasi Klienci spotykają się ze specjalnie dedykowanym im Doradcą Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego.

Jednym z naszych priorytetów jest obecność w każdym z regionów kraju, tak aby nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z dedykowanej im oferty i świadczonych przez nas usług w dogodnej dla nich lokalizacji – podsumowuje inicjatywę uruchomienia Biura, Andrzej Zajko, Zastępca Dyrektora Bankowości Prywatnej.

Biuro w Białymstoku to 10 z kolei placówka utworzona z myślą o przystępnej współpracy z grupą najzamożniejszych Klientów.

3 lutego 2020

Wajda. Wystawa w Muzeum Narodowym w Krakowie
Wodecki Twist Festiwal w Krakowie
Wieczór ze sztuką w Muzeum Narodowym
Ekstraklasa! PKO Bank Polski partnerem tytularnym