Bankowość Prywatna PKO Banku Polskiego na podium

Ekstraklasa

Miesięcznik Forbes przyznał ofercie Bankowości Prywatnej PKO maksymalną ocenę 5 gwiazdek i dodał swą redakcyjną rekomendację, którą mogą się pochwalić tylko wybrane banki.

Konsekwentne działania rozwojowe banku redakcja trafnie skomentowała w charakterystyce oferty PKO w zestawieniu: – Bank wykorzystał okres pandemii do wyraźnego wzmocnienia tak pozycji, jak i oferty inwestycyjnej i pozainwestycyjnej. Uruchomił również pierwszą w Polsce bankową platformę do zakupu samochodów – Automarket, dał możliwość zdalnego otwierania rachunków inwestycyjnych w Biurze Maklerskim z wykorzystaniem usługi e-Podpisu mSzafir, przeprowadził 7 emisji certyfikatów strukturyzowanych w formule m.in. autocall i certyfikatów odwrotnie zamiennych I zdecydowanie rozszerzył na plus spektrum funduszy inwestycyjnych.

Grzegorz Zawada szef Bankowości Prywatnej w PKO, w komentarzu do publikacji Forbes’a o wynikach rankingu Bankowości Prywatnej stwierdził – W ubiegłym roku odnotowaliśmy również napływ nowych klientów (i ich aktywów) z banków konkurencyjnych. PKO BP, bank o ugruntowanej pozycji rynkowej, stał się bezpieczną przystanią w przypadku klientów bankowości prywatnej, dla których dotychczas nie był bankiem pierwszego wyboru.

Biuro Bankowości Prywatnej w Lublinie
Bankowość Prywatna z najwyższą oceną według ratingu Forbes
Inauguracja Biura Bankowości Prywatnej w Białymstoku
Wajda. Wystawa w Muzeum Narodowym w Krakowie
Wodecki Twist Festiwal w Krakowie
Wieczór ze sztuką w Muzeum Narodowym
Ekstraklasa! PKO Bank Polski partnerem tytularnym