Biuro Bankowości Prywatnej w Lublinie

EkstraklasaOddajemy do dyspozycji naszych Klientów kolejne, nowe Biuro Bankowości Prywatnej. Tym razem uruchomione w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 14  gdzie znajduje się także Oddział 1 PKO Banku Polskiego oraz Punkt Usług Maklerskich.

Biuro Bankowości Prywatnej w Lublinie jest kolejnym krokiem w realizacji strategii w której postawiliśmy sobie za cel obecność w każdym regionie Polski. Oferta i zakres świadczonych usług to elementy niezbędne do współpracy i budowy relacji z Klientami na najwyższym poziomie – mówi Andrzej Zajko, Zastępca Dyrektora Bankowości Prywatnej.

Nowe Biuro usytuowane jest w samym centrum miasta a jego wnętrza reprezentują nowoczesny, charakterystyczny dla Bankowości Prywatnej styl aranżacji przestrzeni.

Aktualnie w całym kraju posiadamy 11 Biur Bankowości Prywatnej, które stanowią siedzibę pracy dla naszych Doradców działających na rzecz najzamożniejszych Klientów PKO Banku Polskiego w całym kraju. 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Biuro Bankowości Prywatnej w Lublinie jest otwarte dla Klientów w godzinach pracy Oddziału 1 w Lublinie:

Krakowskie Przedmieście 14
20-002 Białystok

https://www.pkobp.pl/poi/

Bankowość Prywatna z najwyższą oceną według ratingu Forbes
Inauguracja Biura Bankowości Prywatnej w Białymstoku
Wajda. Wystawa w Muzeum Narodowym w Krakowie
Wodecki Twist Festiwal w Krakowie
Wieczór ze sztuką w Muzeum Narodowym
Ekstraklasa! PKO Bank Polski partnerem tytularnym