Miejsce pracy: Olsztyn
Jednostka: Oddział 2 w Olsztynie
Komórka: Zespół Bankowości Osobistej i Prywatnej
Nr ref.: BID/053/07/2014
Rodzaj umowy: umowa na zastępstwo
Termin zgłoszeń: 21 lipca 2014

Główne zadania:

  • Współpracę z doradcą w zakresie kompletowania dokumentacji kredytowej i depozytowej oraz  przygotowania propozycji zindywidualizowanych pakietów produktów dla wybranych klientów.
  • Dokonywanie oceny zdolności kredytowej klientów, proponowanych zabezpieczeń i ryzyka kredytowego oraz sporządzanie opinii kredytowych, we współpracy z doradcą.
  • Przygotowywanie umów kredytowych oraz dokumentów niezbędnych do ustanowienia zabezpieczeń prawnych.
  • Dokonywanie analiz opłacalności współpracy z wybranymi klientami i przekazywanie ich wyników doradcy do wykorzystania w dalszej współpracy z klientami.
  • Wyjaśnianie reklamacji złożonych przez klientów z zakresu realizowanych zadań i przygotowywanie korespondencji dot. prowadzonych spraw.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub średniego, preferowany profil ekonomiczny.
  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w bankowości.
  • Znajomości zasad dokonywania analizy ekonomiczno-finansowej i oceny zdolności kredytowej.
  • Umiejętności  analizowania dokumentów i danych ekonomiczno-finansowych oraz  zarządzania informacjami.
  • Sumienności, dokładności, skrupulatności.