Miejsce pracy: Bydgoszcz
Jednostka: Zespół Eksploatacji Aplikacji Rynku Korporacyjnego
Nr ref.: BYD/028/11/2016
Termin zgłoszeń: 08 grudnia 2016

Główne zadania:

  • eksploatację i administrację bankowych aplikacji informatycznych, w szczególności z obszarów: rynku korporacyjnego, bezpieczeństwa systemu informatycznego
  • informatyczne wsparcie dla procesów realizowanych z zakresu obsługi aplikacji Rynku Korporacyjnego, w tym: EFM, MC, ECONNET
  • monitorowanie, analizowanie i nadzór nad dostępnością, pojemnością i wydajnością eksploatowanych aplikacji
  • realizowanie usług informatycznych dla jednostek biznesowych banku w zakresie eksploatowanych aplikacji, obsługa interfejsów
  • rozwiązywanie problemów/incydentów zgłaszanych przez jednostki banku z zakresu działania administrowanych aplikacji
  • prowadzenie dokumentacji oraz współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych
  • udział w pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT
  • współpracę z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji
  • współpracę z jednostkami biznesowymi w zakresie eksploatowanych aplikacji
  • udział w testowaniu poprawek serwisowych i nowych wersji aplikacji

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym
  • znajomości przepisów, procedur bankowych z obszaru rynku korporacyjnego
  • doświadczenia w zakresie zadań wsparcia informatycznego realizowanych na potrzeby obsługi produktów bankowych w administrowanych przez zespół aplikacjach
  • obsługi narzędzi baz danych (Oracle, MSSQL, DB2)
  • wiedzy w zakresie systemów operacyjnych Unix, Microsoft i MF
  • umiejętności analitycznych w zakresie rozwiązywania problemów aplikacji
  • umiejętności pracy w zespole, kreatywności, samodzielności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, w mowie i piśmie, w zakresie technicznym i komunikacyjnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń