Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Produktów Skarbowych
Komórka: Zespół Wsparcia i Implementacji Produktów Skarbowych
Nr ref.: CEN/058/09/2016
Termin zgłoszeń: 16 grudnia 2016

Główne zadania:

    • uczestnictwo w projektach dotyczących rozwoju produktów skarbowych, usług bankowych i systemów transakcyjnych
    • administracja biznesowa systemem autodealingowym Banku
    • monitorowanie procesów związanych z obsługą i sprzedażą produktów skarbowych
    • wsparcie dealing room w procesie rejestracji transakcji
    • monitorowanie zgodności systemów transakcyjnych
    • tworzenie i optymalizacja narzędzi kontroli ryzyka kredytowego i operacyjnego w odniesieniu do procesu zawierania transakcji skarbowych

Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia, matematyka
    • minimum 3–letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w innym banku
    • bardzo dobrej znajomość produktów skarbowych oraz zasad funkcjonowania rynków finansowych
    • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego Excel
    • zdolności do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, silnej orientacji zadaniowej
    • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
    • znajomość systemu transakcyjnego Kondor+ oraz języków Visual Basic i SQL będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • profesjonalny system szkoleń