Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej
Komórka: Zespół Serwisów Transakcyjnych
Nr ref.: CEN/207/11/2016
Termin zgłoszeń: 07 grudnia 2016

Główne zadania:

• udział w projektach rozwojowych dotyczących serwisów internetowych (iPKO, Inteligo, PKO Junior, SKO)
• analiza, planowanie, projektowanie i przygotowywanie specyfikacji  biznesowych dla nowych rozwiązań funkcjonalnych w kanałach zdalnych
• analiza i opracowywanie wymagań biznesowych dla zmian w aplikacjach IT, powiązanych z serwisami bankowości elektronicznej
• przygotowywanie scenariuszy testowych oraz koordynacja i udział w testach zaprojektowanych rozwiązań (UAT)
• współpraca przy tworzeniu projektów graficznych realizowanych inicjatyw
• współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie usług realizowanych na rzecz banku w bankowości elektronicznej
• wsparcie procesu obsługi błędów produkcyjnych oraz procesów reklamacyjnych powiązanych z kanałami bankowości elektronicznej
• opiniowanie rozwiązań opracowanych przez inne jednostki banku pod kątem wpływu na serwisy internetowe
• prowadzenie analiz konkurencji

Oczekujemy:

• wykształcenia wyższego mile widziany profil finansowy, matematyczny lub informatyczny
• minimum rocznego doświadczenia w specyfikowaniu funkcjonalności dla aplikacji biznesowych/serwisów internetowych
• doświadczenia w zakresie realizacji projektów powiązanych z serwisami internetowymi, w szczególności z bankowością online
• doświadczenia w zakresie realizacji/koordynacji testów (UAT) aplikacji biznesowych
• wiedzy z zakresu produktów bankowych, User experience oraz technologii i nowoczesnych rozwiązań rynkowych w bankowości internetowej i mobilnej
• znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym

Oferujemy:

• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń