Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Centrum Kadr i Płac
Komórka: Zespół Planowania i Analiz
Nr ref.: CEN/237/11/2016
Termin zgłoszeń: 30 grudnia 2016

Główne zadania:

  • opracowywanie planu zatrudnienia przy współpracy odpowiednich komórek organizacyjnych Banku, realizacja zadań związanych z funkcją dysponenta kosztów osobowych
  • optymalizacja i racjonalizacja kosztów zarządzanych przez Centrum Kadr i Płac
  • opracowywanie informacji i analiz dot. zatrudnienia i kosztów osobowych związanych z realizacją planu zatrudniania w Banku
  • administrowanie rezerwą kosztów osobowych
  • sporządzanie sprawozdań dla potrzeb wewnętrznych Banku oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • agregowanie i opracowywanie informacji pozyskiwanych z aplikacji kadrowo - płacowej, w tym informacji statystycznych
  • zasilanie Hurtowni Danych w dane dotyczące zrealizowanych kosztów osobowych i zatrudnienia oraz monitorowanie tych danych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na stanowiskach analitycznych z zakresu analiz finansowo-biznesowych w międzynarodowych organizacjach, w tym, co najmniej rok na stanowisku kierowniczym
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym zaawansowanej umiejętności pracy w Excel, Access i Power Point
  • komunikatywności, dyspozycyjności, terminowości oraz umiejętności współpracy z zewnętrznym i wewnętrznym klientem biznesowym
  • dobrej umiejętności i doświadczenia w planowaniu i organizacji pracy, motywowaniu i zarządzaniu zespołem pracowniczym
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania niestandardowych problemów
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń