Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Produktów Transakcyjnych i Finansowania Handlu
Komórka: Biuro Finansowania Handlu
Nr ref.: CEN/251/10/2016
Termin zgłoszeń: 12 grudnia 2016

Główne zadania:

  • udzielanie gwarancji i poręczeń własnych w obrocie zagranicznym i krajowym
  • udzielanie gwarancji na podstawie regwarancji obcej w obrocie zagranicznym i krajowym
  • przygotowywanie, weryfikacja i autoryzacja komunikatów SWIFT wysyłanych do banków zagranicznych i krajowych
  • realizacja żądania wypłaty z gwarancji własnej w obrocie zagranicznym i krajowym
  • doradztwo w zakresie oceny transakcji i wyboru najkorzystniejszej formy rozliczenia/zabezpieczenia transakcji w celu ochrony interesów klienta

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego; preferowane kierunki: ekonomiczny, finanse i bankowość lub pokrewne
  • co najmniej 3 letniego doświadczenia w pracy operacyjnej
  • bardzo dobrej znajomości języka czeskiego i angielskiego
  • doskonałej znajomości zagadnień związanych z gwarancjami bankowymi w obrocie zagranicznym i krajowym
  • doskonałej znajomości akredytyw dokumentowych w obrocie zagranicznym i krajowym

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń