Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Planowania i Kontrolingu
Komórka: Zespół Kontrolingu Bankowości Inwestycyjnej
Nr ref.: CEN/270/09/2016
Termin zgłoszeń: 12 grudnia 2016

Główne zadania:
• sporządzanie prognoz i analiz finansowych w zakresie działalności obszaru skarbu
• uczestniczenie w procesie budżetowania, w szczególności w zakresie opracowania planów finansowych dla portfeli papierów dłużnych
• budowa modeli finansowych i przygotowanie analiz scenariuszowych
• przygotowanie oceny efektywności projektów

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia
• minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, znajomości zagadnień bankowości inwestycyjnej
• znajomości rynku instrumentów finansowych, w szczególności instrumentów dłużnych i pochodnych
• umiejętności tworzenia modeli finansowych oraz prognozowania
• umiejętności analitycznych w szczególności:
 - umiejętności stawiania hipotez, wyciągania wniosków przez analizowania i interpretowania danych,
 - umiejętności prezentowania danych i wniosków z przeprowadzonej analiz,
 - dobrej znajomości pakietu Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint (Excel na poziomie zaawansowanym)
 - dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
 - rzetelności, dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i zaangażowania w realizowaniu przydzielonych zadań.

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń