Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Centralny Regionalny Oddział Korporacyjny
Nr ref.: CEN/281/06/2016
Termin zgłoszeń: 25 grudnia 2016

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych oraz aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank i Grupę Kapitałową Banku
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami korporacyjnymi
  • stosowanie przyjętych w Banku standardów jakości obsługi klientów
  • przyjmowanie i weryfikacja wniosków, dokumentów oraz informacji związanych z obsługą klienta oraz zapewnianie ich kompletności, autentyczności i aktualności
  • negocjowanie warunków sprzedaży produktów, z uwzględnieniem optymalizacji współpracy z klientem
  • realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych
  • maksymalizacja zysku w zakresie obsługiwanego portfela klientów, przy zachowaniu akceptowalnego poziomu ryzyka Banku
  • prezentacja materiałów na posiedzeniu właściwego komitetu kredytowego, podejmowanie decyzji oraz podpisywanie umów zgodnie z posiadanymi kompetencjami
  • uczestniczenie w restrukturyzacji wierzytelności trudnych, zgodnie z odrębnymi przepisami wewnętrznymi Banku

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 2-letniego doświadczenia w obsłudze klienta korporacyjnego
  • wiedzy z zakresu oferty produktowej dla segmentu klienta korporacyjnego
  • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i tworzenia z nimi właściwych relacji
  • znajomości technik sprzedaży produktów i usług bankowych
  • znajomości zagadnień z zakresu finansowania przedsiębiorstw
  • znajomości lokalnego rynku przedsiębiorstw
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń