Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Eksploatacji Systemu Informatycznego
Komórka: Zespół Eksploatacji Aplikacji Rozliczeń i Rachunkowości
Nr ref.: CEN/314/04/2014
Termin zgłoszeń: 30 kwietnia 2014

Główne zadania:

  • eksploatację i administrację bankowych aplikacji informatycznych w szczególności z obszarów: rachunkowości, rozliczeń, sprawozdawczości, skarbu i bankowości inwestycyjnej,
  • monitorowanie, analizowanie i nadzór nad dostępnością i pojemnością  eksploatowanych aplikacji,
  • realizowanie usług informatycznych dla jednostek biznesowych banku w zakresie eksploatowanych aplikacji,
  • rozwiązywanie incydentów/problemów zgłaszanych przez jednostki banku z zakresu działania administrowanych aplikacji,
  • prowadzenie dokumentacji oraz współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych,
  • udział w pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT,
  • współpracę z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji,
  • udział w testowaniu i wdrażaniu poprawek serwisowych i nowych wersji aplikacji.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym,
  • znajomości aplikacji bankowych z obszaru rachunkowości, rozliczeń i sprawozdawczości,
  • doświadczenia w administracji aplikacjami bankowymi, w rozwiązywaniu problemów i incydentów we współpracy z odbiorcami wewnętrznymi oraz dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • wiedzy w zakresie systemów operacyjnych Linux, Unix,  MsWindows oraz baz danych MsSQL i Oracle, serwera aplikacji Tomcat,
  • doświadczenie w administracji aplikacjami Def3000 i Calypso mile widziane,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,
  • umiejętności pracy w zespole, kreatywności, samodzielności, odpowiedzialności.