Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Sprzedaży Detalicznej
Komórka: Biuro Analiz i Wsparcia Regionalnych Oddziałów Detalicznych
Nr ref.: CEN-356
Wymiar etatu:
Rodzaj umowy:
Termin zgłoszeń: 23 września 2013

Główne zadania:

  • współpracę z Departamentem Bezpieczeństwa i Departamentem Audytu Wewnętrznego w zakresie monitorowania oraz wdrażania rekomendacji, wynikających z przeprowadzonych audytów oraz postępowań wyjaśniających w sieci detalicznej,
  • inicjowanie i koordynację niezbędnych zmian w procedurach, aplikacjach, czy regulaminach w wyniku zidentyfikowanych problemów,
  • monitorowanie procedowania zgłaszanych przez Regionalne Oddziały Detaliczne problemów i eskalowanie zagrożeń w tym zakresie,
  • współpracę ze specjalistami ds. kontroli funkcjonalnej w Regionalnych Oddziałach Detalicznych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego; preferowane kierunki: prawo, ekonomia, bankowość lub pokrewne,
  • zdolności korzystania z przepisów prawa powszechnego, odnoszących się do działalności bankowej,
  • umiejętności analizy dokumentów formalnych, wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań,
  • rozumienia powiązań między przepisami i rozwiązaniami operacyjnymi w systemach informatycznych,
  • doświadczenia w inicjowaniu i koordynacji działań z zakresu zmian przepisów wewnętrznych,
  • umiejętności precyzyjnej komunikacji w mowie i piśmie (doświadczenie w przygotowywaniu korespondencji formalnej),
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji,
  • znajomość funkcjonujących w Banku procesów i przepisów wewnętrznych oraz  doświadczenie w działaniach z obszaru kontroli funkcjonalnej będą mile widziane.