Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Centrum Administracji
Komórka: Zespół Inwestycji i Remontów / Sekcja Przygotowania Inwestycji
Nr ref.: cen-cam-1303
Termin zgłoszeń: 24 września 2013

Główne zadania:

  • nadzorowanie i raportowanie z realizacji zadań projektowych w obszarze modernizacji oddziałów, inwestycji i remontów,
  • opracowywanie raportów, budżetów i harmonogramów dot. powierzonych zadań,
  • opiniowanie procedur wewnętrznych,
  • administrowanie umowami ramowymi na dostawę towarów i usług,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii na dostawy towarów i usług,
  • negocjowanie korzystnych warunków udział w procesie realizacji inwestycji po stronie inwestora,
  • uzgadnianie i opiniowanie dokumentacji budowlanej, weryfikacja ofert w obszarze inwestycji,
  • nadzorowanie prac remontowych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego: budownictwo, ekonomia,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu kontraktami i inwestycjami,
  • umiejętności koordynacji projektów,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • znajomość zasad kosztorysowania i programów Autocad, Norma oraz prawa budowlanego,
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • otwartości na zmianę, obowiązkowości, umiejętności pracy w zespole, umiejętności ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy pod presja czasu,
  • znajomość języka angielskiego i doświadczenie na stanowiskach kierowniczych będzie dodatkowym atutem.