Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Kart Kredytowych
Komórka: Zespół Zarządzania Portfelem
Nr ref.: CEN/132/09/2013
Termin zgłoszeń: 19 września 2013

Główne zadania:

  • inicjowanie i monitoring działań, których celem jest przyrost poziomu początkowej aktywności nowych kart kredytowych,
  • przygotowywanie, opiniowanie w Banku, inicjowanie oraz udział we wdrażaniu kampanii i promocji budujących poziom obrotów na portfelu kart kredytowych (tj. akcje typu spend and Get, buy and Get, promocje z partnerami),
  • współpracę z właściwymi komórkami organizacyjnymi Centrali oraz organizacjami VISA
     i MasterCard w zakresie organizowania akcji portfelowych,
  • współudział w projektach dotyczących tworzenia i modyfikacji aplikacji wykorzystywanych
    w zarządzaniu portfelem,
  • przygotowywanie propozycji działań marketingowych i promocyjnych dotyczących działań wykorzystywanych w efektywnym zarządzaniu portfelem,
  • współudział w ustalaniu propozycji szkoleń pracowników Banku w zakresie zarządzania portfelem,
  • udział w zarządzaniu portfelem kart będących w zakresie działania Departamentu, w tym w zakresie jakości portfela i retencji klientów oraz podejmowanie działań aktywizujących,
  • monitoring budżetów uzyskiwanych na działania aktywizacyjne.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość,
  • minimum trzyletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zarządzania projektami, doświadczenia w implementacji projektów angażujących wiele jednostek,
  • wiedzy dotyczącej zasad działania kart płatniczych oraz wiedzy z zakresu sytuacji kart płatniczych na polskim rynku,
  • dobrej  znajomości pakietu MS Office,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • kreatywności, samodzielności, konsekwencji w działaniu, nastawienia na cel i rezultat, umiejętności pracy pod presją czasu, zdolności do nawiązywania i podtrzymywania relacji.