Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Zarządzania Personelem i Efektywnością
Komórka: Zespół Wynagrodzeń i Kosztów Pracy
Nr ref.: CEN-DPE-1336e
Termin zgłoszeń: 30 września 2013

Główne zadania:

  • Identyfikowanie obszarów w obrębie zatrudnienia w celu zwiększenia efektywności kosztów / pracy.
  • Badanie pracochłonności poszczególnych procesów.
  • Określenie docelowego poziomu etatyzacji w oparciu o wybraną metodologię.
  • Opracowanie metodyki oraz narzędzi, określających poziom etatyzacji uzależniony od spodziewanej czasochłonności zadań  (workload), popytu na wyniki prac poszczególnych obszarów organizacji.
  • Nadzór nad wdrożeniem aplikacji IT wspierającej zarządzany obszar.
  • Przygotowywanie propozycji planu etatów i monitorowanie jego realizacji.
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie kosztów personalnych, produktywności, wskaźników HR.
  • Dodatkowe zadania związane z funkcjonowaniem zespołu.

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.
  • Minimum 3-letniego stażu pracy o podobnym zakresie zadań najchętniej w konsultingu, bankowości lub instytucjach finansowych.
  • Znajomości różnych metodologii etatyzacji (jak metoda ABC, wartościowa, popytowa).
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.
  • Umiejętności interpretowania procesów zachodzących w organizacji oraz jej bliższym i dalszym otoczeniu.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel (tabele przestawne, zaawansowane funkcje i formuły, macra, VBA).
  • Dużej samodzielności i inicjatywy w działaniu.
  • Dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności sporządzania analiz i raportów.