Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Centrum Restrukturyzacji i Windykacji
Komórka: Zespół Analiz i Kontrolingu
Nr ref.: CEN-CRW-1265
Termin zgłoszeń: 25 września 2013

Główne zadania:

  • Opracowywanie propozycji planu finansowego w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności trudnych klientów rynku detalicznego, monitorowanie jego realizacji oraz analiza efektywności podejmowanych działań.
  • Uczestniczenie w procesie wspomagania działalności Dyrektora Centrum Restrukturyzacji
    i Windykacji  (CRW) w zakresie kontrolingu oraz wspomagania działalności kontrolera kosztów.
  • Opracowanie planów krótko- i długoterminowych (strategicznych).
  • Planowanie wskaźników efektywności i monitorowanie wykonania planów.
  • Wsparcie w projektowaniu, opracowywaniu i tworzeniu narzędzi wspierających operacyjne zarządzanie wierzytelnościami trudnymi.
  • Kontrolę i monitorowanie jakości danych aplikacji źródłowych, opracowanie założeń narzędzi wspomagających proces raportowania i badania jakości danych.
  • Wsparcie w projektowaniu systemu raportowania, z uwzględnieniem efektywności procesów.

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, ekonomia ilościowa.
  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomości wykorzystywanych w ekonometrii lub statystyce technik dyskryminacyjnych bądź teorii dyskretnego wyboru (mile widziane).
  • Wysokich umiejętności analitycznych.
  • Bardzo dobrej znajomości SAS, OLAP, narzędzi bazodanowych, atutem będzie znajomości ALNOVY.
  • Samodzielności w działaniu, umiejętności ustalania priorytetów, umiejętności planowania
    i organizacji pracy pod presją czasu, umiejętności analitycznego i kreatywnego myślenia, dyspozycyjność.