Miejsce pracy: Katowice lub Tarnów
Jednostka: Departament Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia
Komórka: Zespół Rozwoju Aplikacji Raportowych
Nr ref.: KAD/233/01/2014
Termin zgłoszeń: 23 lutego 2014

Główne zadania:

  • Projektowanie i  realizację rozwiązań informatycznych zgodnie z określoną specyfikacją, głównie w obszarze rozwiązań BI (raportowanie/ETL).
  • Implementację i wdrażanie zmian do aplikacji.
  • Serwisowanie wytworzonego oprogramowania.
  • Udział w testach oprogramowania.
  • Opracowanie dokumentacji do systemów.
  • Weryfikację i akceptację kodu źródłowego dostarczanego przez innych dostawców.

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o kierunku informatycznym.
  • Doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektywnych, w tym w języku C#.
  • Umiejętności  analizy wymagań biznesowych pod kątem przełożenia ich  na specyfikację techniczną i projekt rozwiązania.
  • Doświadczenia w modelowaniu baz danych.
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w projektowaniu/programowaniu rozwiązań bazodanowych ( w tym baz danych MSSQL, Oracle).
  • Biegłej znajomości  języka  SQL, Transact-SQL, PL/SQL.
  • Biegłej znajomości  technologii SQL Server Reporting Services, SQL Server Integration Services.
  • Znajomości projektowania rozwiązań OLAP w oparciu o SQL Server Analysis Services.
  • Znajomości technologii NET.
  • Znajomości i doświadczenia w implementacji WCF, WPF, WWF, MVC, rozwiązań opartych o AJAX-a, budowy interfejsu użytkownika w JQuery.
  • Praktycznej znajomości HTML, JavaScript.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień dotyczących Web Services: WSDL, SOAP, XML Schema.
  • Mile widziana umiejętność projektowania rozwiązań z wykorzystaniem UML.