Miejsce pracy: Katowice
Jednostka: Oddział 1 w Katowicach
Komórka: Zespół Rynku Mieszkaniowego
Nr ref.: KAT-1229 - wymiar czasu pracy: 0,75 et; umowa na zastępstwo
Termin zgłoszeń: 04 września 2013

Główne zadania:

  • Współpracę z doradcą w zakresie kompletowania dokumentacji kredytowej i depozytowej
    oraz  przygotowanie propozycji zindywidualizowanych pakietów produktów dla wybranych klientów.
  • Dokonywanie oceny zdolności kredytowej klientów, proponowanych zabezpieczeń i ryzyka kredytowego oraz sporządzanie opinii kredytowych, we współpracy z doradcą.
  • Przygotowywanie umów kredytowych oraz dokumentów niezbędnych do ustanowienia zabezpieczeń prawnych.
  • Przeprowadzanie inspekcji u kredytobiorcy przed udzieleniem kredytu i w trakcie trwania umowy kredytowej.
  • Dokonywanie okresowych ocen sytuacji ekonomiczno-finansowej klienta oraz wartości zabezpieczeń dla celów związanych z klasyfikacją ekspozycji kredytowych do kategorii ryzyka.
  • Prowadzenie bieżącego monitoringu kredytów obsługiwanych w Oddziale.

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub średniego.
  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Znajomości procedur i produktów bankowych.
  • Umiejętności wyciągania i formułowania wniosków oraz sporządzania analiz ekonomicznych.
  • Umiejętności oceny zdolności kredytowej klientów instytucjonalnych.
  • Prawa jazdy kat. B.