Miejsce pracy: Kraków
Jednostka: Biuro Bankowości Prywatnej w Krakowie
Nr ref.: KRD/382/11/2015
Rodzaj umowy: na zastępstwo
Termin zgłoszeń: 26 stycznia 2016

Główne zadania:

  • wspieranie realizacji zadań przez doradców, w szczególności: realizację dyspozycji klientów
    w odpowiednich aplikacjach i systemach, przygotowanie i weryfikacja wniosków cenowych, będących w kompetencjach CBP, przygotowywanie propozycji indywidualnych warunków cenowych oraz zindywidualizowanych zestawów produktów dla wybranych Klientów,
  • przygotowywanie umów i dokumentacji dla klientów,
  • ewidencjonowanie we właściwych aplikacjach realizowanych operacji oraz informacji dotyczących klientów i zawartych umów, w tym umów dotyczących produktów i usług podmiotów zewnętrznych współpracujących z Bankiem,
  • współpracę z właściwą specjalistyczną jednostką organizacyjną w zakresie analiz i oceny wniosków kredytowych pozyskanych przez Biuro,
  • przygotowywanie korespondencji do klientów,
  • gromadzenie informacji o klientach i realizowanych umowach przekazywanych przez Zespół przedaży w celu ich wykorzystywania do poszerzania współpracy z klientami,
  • prowadzenie dokumentacji klientów i rachunków oraz przekazywanie dokumentów do innych komórek i stanowisk Biura lub innych jednostek organizacyjnych Banku w zakresie wynikającym
    z przepisów wewnętrznych,
  • rejestrację we właściwych aplikacjach wybranych informacji o klientach i ich dyspozycjach
    w uzgodnieniu z Zespołem Sprzedaży,
  • dokonywanie rejestracji powiązania relacji z klientem w aplikacji O-ZSI i przyporządkowywanie rachunków klienta do oddziału,
  • dokonywanie analiz opłacalności współpracy z wybranymi klientami,
  • posprzedażową obsługę Klientów,
  • wyjaśnianie reklamacji złożonych przez klientów z zakresu realizowanych zadań
    i przygotowywanie korespondencji dot. prowadzonych spraw.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego.
  • znajomości zasad dokonywania analizy ekonomiczno-finansowej i oceny zdolności kredytowej.
  • bardzo dobrej znajomości aplikacji i systemów bankowych wykorzystywanych do realizacji dyspozycji klientów.
  • umiejętności  analizowania dokumentów i zarządzania informacjami.
  • sumienności, dokładności, skrupulatności.
  • znajomości obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń