Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Jednostka: Regionalne Centrum Korporacyjne w Piotrkowie Trybunalskim
Komórka:
Nr ref.: LOD-232 (umowa na zastępstwo)
Termin zgłoszeń: 25 września 2013

Główne zadania:

  • Wsparcie w bieżącej pracy doradcy klienta korporacyjnego.
  • Przygotowywanie propozycji indywidualnych ofert oraz warunków obsługi klientów korporacyjnych dla potrzeb doradcy.
  • Przygotowywanie umów o produkty oferowane przez Bank.
  • Identyfikowanie potencjalnych klientów i pozyskiwanie informacji o nich oraz przeprowadzanie analizy przedsprzedażowej w zakresie produktów oferowanych przez Bank podmioty Grupy Kapitałowej.
  • Udzielania informacji klientom z zakresu prowadzonej współpracy.
  • Dokonywania analiz opłacalności współpracy z klientami.
  • Przygotowywanie korespondencji kierowanej do klientów w zakresie realizowanych zadań.
  • Ewidencjonowanie we właściwych systemach informatycznych realizowanych operacji oraz informacji dotyczących klientów i zawartych umów.

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w banku na podobnym stanowisku.
  • Znajomości oferty produktowej Banku kierowanej do klientów Obszaru Rynku Korporacyjnego oraz funkcjonujących w tym zakresie przepisów, procedur, kompetencji
  • Znajomości technik i metod sprzedaży.
  • Umiejętności negocjacji oraz tworzenia właściwych relacji z klientami.
  • Umiejętności samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji oraz umiejętność rozwiązywania niestandardowych problemów