Miejsce pracy: Lublin
Jednostka: Biuro Administracji
Komórka: Zespół Projektów i Remontów
Nr ref.: LUD-305
Termin zgłoszeń: 15 września 2013

Główne zadania:

  • Planowanie, organizowanie, nadzór i kontrolę nad prawidłową i terminową realizacją zadań Sekcji.
  • Nadzór nad realizacją zadań przypisanych podległym pracownikom, w tym sprawdzanie
    i akceptowanie materiałów przygotowywanych przez podległych pracowników.
  • Wykonywanie kontroli wewnętrznej funkcjonalnej w komórce oraz zapewnienie kontroli
    i poprawności wprowadzania danych do odpowiednich aplikacji przez podległych pracowników.
  • Wykonywanie właściwych czynności w udostępnionych aplikacjach systemu informatycznego banku zgodnie z poziomem uprawnień i zakresem wykonywanej pracy.
  • Współpracę z dostawcami usług wykonawczych w zakresie realizowanych zadań, w szczególności respektowanie wykonania należnych zobowiązań.
  • Współpracę z pracownikami komórek organizacyjnych Centrali oraz innych jednostek organizacyjnych Banku w  zakresie realizowanych zadań.
  • Przygotowanie i realizację zadań budowlano-instalacyjnych, remontowych i modernizacyjnych
    w ramach projektów i inwestycji, w tym: sporządzanie wniosków projektowych i planów projektów.
  • Inicjowanie i wnioskowanie w zakresie usprawnień oraz nowych rozwiązań w zakresie realizowanych zadań.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne).
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.
  • Znajomości zagadnień merytorycznych związanych z procesem realizacji remontów, inwestycji
    i modernizacji.
  • Znajomości powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w tym prawa budowlanego.
  • Umiejętności sporządzania analiz i raportów.
  • Samodzielności w działaniu, umiejętności ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy
    pod silną presją czasu.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.