Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Jednostka: Oddział 1 w Drawsku Pomorskim
Nr ref.: SZD/206/10/2016
Termin zgłoszeń: 13 grudnia 2016

Główne zadania:

  • realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych i niebankowych oraz produktów Grupy Kapitałowej Banku
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie portfela klientów, tworzenie z nimi trwałych relacji i przeciwdziałanie rezygnacji z usług bankowych
  • organizację spotkań z klientami rynku mieszkaniowego
  • przyjmowanie i weryfikację wniosków oraz informacji składanych przez klientów instytucjonalnych rynku mieszkaniowego
  • dobieranie wraz z analitykiem zestawów produktów z oferty Banku, uwzględniających indywidualne potrzeby klientów
  • poszerzanie zakresu współpracy z klientami na podstawie dokonywanej diagnozy stanu potrzeb oraz oczekiwań klientów w zakresie produktów bankowych
  • współpraca z analitykiem w zakresie przygotowywania umów o produkty kredytowe i inne
  • prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego
  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie sprzedaży produktów i usług bankowych lub niebankowych klientom instytucjonalnym
  • znajomości produktów bankowych adresowanych do klientów instytucjonalnych rynku mieszkaniowego
  • znajomości form zabezpieczenia kredytów
  • umiejętności interpretacji przepisów
  • umiejętności nawiązywania kontaktów, prowadzenia rozmów i negocjacji z klientem
  • prawa jazdy kat. B
  • posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych
  • niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przeciwko ochronie informacji, przeciwko wiarogodności dokumentów, przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwo skarbowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń