Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Biuro Wsparcia Sprzedaży i Analiz
Nr ref.: WAD/074/10/2015
Termin zgłoszeń: 07 grudnia 2015

Główne zadania:

  • wsparcie merytoryczne pracowników Oddziałów w zakresie rozwiązywania bieżących problemów związanych z obsługą klientów i sprzedażą produktów
  • udział we wdrażaniu produktów, narzędzi i inicjatyw sprzedażowych w Oddziałach
  • inicjowanie i współpracę w zakresie szkoleń produktowych dla pracowników Oddziałów
  • monitorowanie realizacji przez Oddziały zadań sprzedażowych i jakości obsługi klienta, podejmowanie działań zaradczych w przypadku zidentyfikowania nieprawidłowości w tym zakresie
  • identyfikowanie i analiza problemów związanych ze sprzedażą produktów i obsługi klientów oraz inicjowanie działań naprawczych w tym zakresie
  • udział w obsłudze wniosków klientów w zakresie ustalania szczególnych warunków umów do podejmowania decyzji biznesowych
  • analiza danych sprzedażowych w obszarze klienta indywidualnego
  • przygotowywanie prezentacji na narady biznesowe w obszarze klienta indywidualnego

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3-letniego doświadczenia w bankowości w obszarze sprzedaży
  • wiedzy z zakresu oferty produktowej dla segmentu klienta indywidualnego
  • wysokiego zaangażowania i samodzielności
  • kreatywności, otwartości, pozytywnego i konstruktywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości MS Excel i Power Point na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń