Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Inicjatyw Informatycznych i Testów
Komórka: Biuro Testów i Wsparcia Informatycznego Szkoleń / Zespół Testów (Sekcja Systemów Centralnych)
Nr ref.: CEN-DIT-1215s
Termin zgłoszeń: 24 maja 2013
Termin stażu/praktyk: lipiec-sierpień 2013 r.. Staż trwa 2 miesiące.

Biuro Testów i Wsparcia Informatycznego Szkoleń odpowiedzialne jest za projektowanie rozwiązań dotyczących testów aplikacji i oprogramowania, zarządzanie procesem testowym oraz środowiskami testowymi,  analizę scenariuszy testowych przygotowanych przez dostawców oprogramowania, przygotowanie własnych scenariuszy testowych, realizację testów oraz analizę wyników.

ZADANIA:

Udział w testowaniu funkcjonalności w aplikacjach bankowych dostarczonych przez dostawców
w ramach projektów prowadzonych w Banku, tj.:

  • przygotowywanie danych i warunków testowych,
  • realizacja scenariuszy testowych,
  • analiza wyników,
  • dokumentowanie wykonywanych kroków scenariuszy testowych w obowiązujących narzędziach.

OCZEKIWANIA:

  • Student IV, V roku lub absolwent (kierunek: IT, bankowość).
  • Wiedza nt procesu budowy oprogramowania.
  • Wiedza specjalistyczna z zakresu metodyki prowadzenia testów.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania HP Merkury.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zdolność logicznego myślenia, umiejętność wyciągania i formułowania wniosków.
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:

  • Praktyczne doświadczenie z zakresu bankowości i finansów w jednym z największych banków
    w Polsce.
  • Udział w interesujących i ambitnych projektach.
  • Możliwość realizacji samodzielnych zadań.
  • Opiekę i wsparcie indywidualnego opiekuna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę wśród ciekawych ludzi.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać na skrzynkę e-mail: praktyki@pkobp.pl z dopiskiem w temacie maila numeru referencyjnego CEN-DIT-1215s.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.