Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Infrastruktury Informatyczne
Komórka: Administracja Linux
Nr ref.: P-DII-Linux
Termin zgłoszeń: 26 lipca 2013

Uwagi:
Praktyki płatne trwają 1-3 miesięcy. W temacie wiadomości proszę wpisać nr referencyjny oferty.

Opis jednostki:

Celem Departamentu Infrastruktury Informatycznej jest zapewnienie ciągłości i efektywnego działania oraz rozwoju infrastruktury informatycznej związanej z utrzymaniem środowisk aplikacji (oprogramowania systemowego i narzędziowego, w tym baz danych i sprzętu – z wyłączeniem stacji roboczych).

Zadania:
Praktykant  będzie wspierał administratorów systemów Linux w codziennych czynnościach pod bezpośrednim nadzorem jednego z nich. Mentor będzie obserwował praktykanta, tak aby na koniec stażu ocenić jego wartość jako potencjalnego nowego członka zespołu.

Oczekiwania:

  • Chęć rozowoju i uczenia się.
  • Student II-V roku studiów, kierunek: informatyka lub pokrewne.
  • Mile widziane doświadczenie - wiedza na temat administrowania systemami RED Hat, Solaris, HP-UX.
  • Mile widziana wiedza z zakresu administrowania sewrwerami Apache, Jboss, Tomcat oraz programowanie Shell Scripts.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać na skrzynkę e-mail: praktyki@pkobp.pl z dopiskiem w temacie maila numeru referencyjnego P-DII-Linux.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.