Miejsce pracy: Warszawa
Jednostka: Departament Infrastruktury Informatycznej
Komórka: Zespół Serwisów Mainframe
Nr ref.: P/DII
Termin zgłoszeń: 31 marca 2013
Termin stażu/praktyk: kwiecień 2013r.

Uwagi:

Praktyki bezpłatne trwają 1-3 miesięcy. W temacie wiadomości proszę wpisać nr referencyjny oferty.

Opis jednostki:

Celem Departamentu Infrastruktury Informatycznej jest zapewnienie ciągłości i efektywnego działania oraz rozwoju infrastruktury informatycznej związanej z utrzymaniem środowisk aplikacji (oprogramowania systemowego i narzędziowego, w tym baz danych i sprzętu – z wyłączeniem stacji roboczych).

Zadania:

  • Administracja systemem operacyjnym z/OS.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne.
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego z/OS ,
  • Podstawowe umiejętności w zakresie administrowania CICS, WebAplicationSerwer na platformie Mainframe, MQ, System Automation, narzędziami TIVOLI dla z/OS
  • Znajomość języków REXX i JCL
  • Umiejętność pracy w środowisku TSO/ISPF
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Chęć rozwoju i uczenia się, sumienność.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać na skrzynkę e-mail: praktyki@pkobp.pl z dopiskiem w temacie maila numeru referencyjnego P/DII.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.