Poznaj naszych Ambasadorów

 

 Sebastian Krajewski
Sebastian Krajewski
Uniwersytet Warszawski
 

Jestem studentem Finansów i Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.  Jestem członkiem Koła Naukowego Inwestycji i Finansów. Biorę udział w kursie przygotowawczym na maklera oraz w konkursie BANKRISK Liga Akademicka. Interesuję się motoryzacją, uwielbiam narty i łyżwy. Ostatnio moją pasją jest również taniec towarzyski. Jestem optymistą i z radością patrzę w przyszłość. Zostałem ambasadorem PKO Banku Polskiego, gdyż umożliwi mi to poznanie wielu wspaniałych ludzi, zarówno z kadry bankowej jak i studenckiej. Będzie to dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność reprezentować największy Bank w Polsce. W przyszłości chciałbym pracować w instytucji bankowej, dlatego zdobycie cennego doświadczenia już na studiach na pewno zaprocentuje.

Zdecydowałem się zostać Ambasadorem PKO Banku Polskiego, ponieważ…

chciałem reprezentować największy bank w Polsce w kontaktach ze studentami, zachęcając ich do podjęcia praktyk i staży. Moim celem był także mój własny rozwój, zdobycie cennych kontaktów w świecie finansów.

Podczas programu zajmowałem się…

 wsparciem pracowników banku podczas targów pracy Absolvent Talent Days i Dniach Kariery Aiesec. Miałem czynny kontakt ze studentami, informowałem ich o najnowszej ofercie Banku. Uczęszczałem również na warsztaty tematyczne w Centrali PKO Banku Polskiego.   

 Moją największą pasją jest…

pływanie. Chodzę na basen 3 razy w tygodniu. Tydzień bez pływania uważam za stracony. 

Milion złotych wydałbym na…

 kupno dwóch mieszkań. W jednym mieszkaniu mieszkałbym z rodziną, a drugie bym wynajął. 

 Za pięć lat chciałbym…

 pracować w banku, jak również być przykładnym ojcem i mężem.

Katarzyna Sokołowska

 Katarzyna Sokołowska
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

Studentka II roku Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wulkan pozytywnej energii. Moją pasją jest sport. Biegi sprinterskie to dyscyplina, w której odniosłam wiele sukcesów. Jako osoba ciekawa świata, kocham podróżować. Nie potrafię usiedzieć długo w jednym miejscu. Zostałam Ambasadorką PKO Banku Polskiego, ponieważ jestem otwarta na podejmowanie nowych wyzwań, a swoją przyszłą karierę zawodową wiążę z bankowością.

Zdecydowałam się zostać Ambasadorem PKO Banku Polskiego, ponieważ…

 chciałam spróbować czegoś nowego oraz nabyć umiejętności i wiedzę niezbędną do promowania wizerunku dużej firmy. 

Podczas programu zajmowałam się…

organizacją wydarzeń na mojej uczelni mających na celu promowanie PKO Banku Polskiego, następnie odbywałam praktyki w Centrali Banku.


 Moja największa pasją jest…

 sport, a konkretnie biegi sprinterskie.

 Milion złotych wydałabym na…

 założenie i rozkręcenie własnej firmy, sportowy samochód oraz stadninę koni pod miastem.

Za pięć lat...

planuję niczego sobie nie planować. Cenię sobie spontaniczność :)

 

Arkadiusz Matuszewski
Arkadiusz Matuszewski
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

Student V roku Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej oraz Ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dwukrotny Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia naukowe. Na nudę oraz brak zajęcia nie narzekam – ciągle poszukuję nowych możliwości rozwoju. W wolnych chwilach realizuję swoje pasje. Teraz mam również okazję rozwijać się, zdobywać cennie doświadczenie oraz poznawać ciekawych ludzi pełnych pasji, jako Ambasador PKO Banku Polskiego.

 

 Piotr Pezdek
Piotr Pezdek
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 

Cześć! Nazywam się Piotr Pezdek i jestem studentem drugiego roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Pasjonuję się historią polskiego sportu oraz wszystkim tym, co jest związane z biznesem, finansami, gospodarką. Poświęcam temu wiele czasu,ponieważ sprawia mi to radość i daje uczucie samospełnienia. Dlaczego zgłosiłem się do Programu Ambasadorskiego PKO Banku Polskiego? Zdecydowały o tym dwa czynniki: chęć aktywnego działania na studiach oraz możliwość współpracy z pracownikami największego banku w Polsce. Myślę, że uda mi się w Programie zawiązać również wiele cennych przyjaźni i kontaktów, a także będę miał okazję zostać z PKO Bankiem Polskim na dłużej. :)

 

 

 Sylwia Kamińska

 

Sylwia Kamińska
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
 

Jestem studentką III roku Ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW. Czynnie działam w Samorządzie Studentów, angażuję się w wiele projektów. Preferuję aktywny tryb życia – latem jeżdżę na rowerze, a zimą na nartach. Jako osoba bardzo towarzyska, czas wolny spędzam ze znajomymi, lubię też poznawać nowych, interesujących ludzi.
Dlaczego zgłosiłam się do Programu Ambasadorów PKO Banku Polskiego? Odpowiedź jest prosta – bardzo ważne jest dla mnie nieustanne zdobywanie nowego doświadczenia i podejmowanie wyzwań.

 

 Radosław Michalski
 Radosław Michalak
Akademia Leona Koźmińskiego
 

Studiuję na drugim roku Ekonomii w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pasjonuję się motoryzacją, gospodarką i reklamą, a moim ulubionym sportem jest narciarstwo. Jestem kreatywny i zabieram się za rzeczy niemożliwe do realizacji, a jednak w 99% przypadków udaje mi się je dopiąć na ostatni guzik. Zostałem ambasadorem PKO Banku Polskiego, aby wypromować Bank jako atrakcyjnego i nowoczesnego pracodawcę wśród studentów jednej z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce.

 

 Iuliia Nikitenko

 

Iuliia Nikitenko
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
 

Nazywam się Iuliia Nikitenko, mam 23 lata, jestem z Ukrainy i studiuję na Akademii Finansów i Biznesu Vistula na kierunku Finanse i Rachunkowość. Jestem wesołą, komunikatywną, kreatywną osobą. Pasjonuję się poznawaniem kultur i tradycji innych narodowości (n.p. kultura turecka), uczeniem się języków obcych, literaturą. Lubię aktywnie uczestniczyć w życiu swojej uczelni. Zajmuję się organizacją eventów oraz wspieram uczelnię w bieżących projektach. Od niedawna jestem Ambasadorem PKO Banku Polskiego na Akademii Finansów i Biznesu Vistula i daje mi to wiele nowych możliwości, w tym: nawiązanie współpracy z największym Bankiem w Europie środkowo-wschodniej; nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych; zdobycie cennego doświadczenia, a także szansę na odbycie stażu i podjęcie pracy.

 

 Ewelina Michałowska
Ewelina Michałowska
Uniwersytet Gdański
 

Cześć! Nazywam się Ewelina Michałowska. Jestem studentką trzeciego roku Matematyki Ekonomicznej na Uniwersytecie Gdańskim. Bycie Ambasadorką PKO Banku Polskiego daje mi możliwość wspierania działalności największego Banku w Polsce, co pozwala zdobyć mi cenne doświadczenie zawodowe oraz poznać wiele wspaniałych ludzi. Prywatnie pasjonuję się podróżami i fotografią podróżniczą, jak również jazdą na nartach oraz grą w golfa.

 

  Angelika Krawczyk
 Angelika Krawczyk
Uniwersytet Gdański
 

Nazywam się Angelika Krawczyk. Aktualnie jestem studentką III roku Zarządzania Inwestycjami i Nieruchomościami na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Poza studiowaniem aktywnie uczestniczę w działalności kół naukowych, gdzie rozwinęłam swoje umiejętności i poznałam wielu inspirujących ludzi. Projekty w których uczestniczyłam przyczyniły się do poprawy jakości życia wielu osób, między innymi więźniów, dla których prowadziłam szkolenia. W wolnych chwilach trenuję bieganie, zawsze podążam za wyzwaniami dlatego moim celem jest udział w maratonie. Dlaczego wybrałam PKO Bank Polski? Dlatego, że w życiu cenię sobie możliwości rozwoju i nowe wyzwania. Współpraca z PKO Bankiem Polskim z całą pewnością zapewni mi te wszystkie elementy.

 

Joanna Zając
Joanna Zając
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
 

Jestem studentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Bardzo lubię sport. Rower i biegi to mój sposób na spędzanie wolnego czasu. Jestem osobą optymistyczną i z wielkim zapałem podchodzę do powierzonych mi zadań. Program Ambasadorski PKO Banku Polskiego jest dla mnie kolejnym wyzwaniem, które pragnę zrealizować. Traktuję go jako cenne i wartościowe doświadczenie, które pozytywnie zaowocuje w przyszłości.

 

Anna Palak
Anna Palak
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
 

Cześć! Nazywam się Ania Palak, mam 22 lata i jestem studentką IV roku Prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Uwielbiam czytać skandynawskie powieści kryminalne – moim ulubionym pisarzem jest Jo Nesbo. Kolekcjonuję pocztówki. W obszarze moich zainteresowań naukowych jest prawo bankowe, podatkowe i handlowe oraz alternatywne metody rozwiązywania sporów. Marzę o podróży do Dubaju i Nowego Yorku. W ludziach cenię kreatywność, inteligencję i poczucie humoru. Zostałam Ambasadorem PKO Banku Polskiego, ponieważ lubię wyzwania i współpracę z najlepszymi.

 

 Mateusz Kacprzak
Mateusz Kacprzak
Uniwersytet Łódzki
 

Jestem studentem II roku Analityki Gospodarczej na Uniwersytecie Łódzkim, na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Owy kierunek wybrałem głównie, ze względu na zainteresowanie rynkami finansowymi, głównie pod kątem inwestycyjnym. Z tego powodu stworzyłem projekt - Panel Analityczny, którego jestem koordynatorem. Jego celem jest przedstawienie  zainteresowanym studentom metod analiz rynków finansowych w praktyce. Poza inwestycjami moją pasją jest sport. Trenuję pływanie nieprzerwanie od 13 lat.  Program Ambasadorski PKO Banku Polskiego zainteresował mnie ze względu na  możliwość zdobycia cennego doświadczenia związanego z sektorem bankowości.

 

 Agata Maturlak
Agata Maturlak
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 

Nazywam się Agata Maturlak i pochodzę z Jaworzna. Jestem studentką Analityki Gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od kilku lat działam aktywnie w organizacji studenckiej Paneuropa, gdzie spędzam większość wolnego czasu. Moją największą pasją są podróże i sport. Wybrałam Program Ambasadorski PKO Banku Polskiego, ponieważ lubię wyzwania i staram się wykorzystać każdą szansę na rozwinięcie swoich umiejętności.

 

  Patrycja Kawka
 Patrycja Kawka
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 

Cześć, mam na imię Patrycja i studiuję na II roku Finansów i Rachunkowości na UE w Krakowie. Jestem osobą szalenie energiczną i kreatywną, więc kiedy dowiedziałam się o posadzie ambasadorki w PKO Banku Polskim wiedziałam, że jest to coś dla mnie. Jestem optymistką z pozytywnym podejściem do świata, uważam że szkoda życia na bycie smutnym. Moją energię pochłania taniec oraz podróże. Współpraca z ludźmi przynosi mi wiele radości i pozwala na to, bym nigdy się nie nudziła.  Możliwości, które niesie za sobą praca ambasadorki pozwolą mi rozwinąć swoje kompetencje i  nabyć nowe umiejętności.  Zapraszam do kontaktu ze mną, na uczelni bądź mailowo, odpowiem na wszystkie Wasze pytania !

 

Justyna Kałek
Justyna Kałek
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
 

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Pasjonatka zindywidualizowanych metod nauczania oraz kreatywnych pomysłów edukacyjnych, które mają na celu uczyć przez zabawę. Fascynuje mnie tutoring oraz mentoring, w szczególności relacja mistrz- uczeń.  Fundamentem mojej osoby jest odpowiedzialność oraz inspiracja do zmian, zarówno w kontaktach prywatnych, jak również służbowo-biznesowych. Skąd zainteresowanie bankowością i aplikowanie na program ambasadorski PKO Banku Polskiego? Bankowość pokazuje, jak wiele można zmienić w życiu człowieka w aspekcie mikro, jak również makro. Dlatego oddziaływanie banków komercyjnych, jak również centralnych jest moją fascynacją.    

 
Tomasz Lib
Tomasz Lib
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 

Jestem studentem 2. roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Nie lubię nudy i monotonności, a z życia staram się czerpać tak dużo, jak to możliwe. Fan muzyki rockowej, rolkarstwa oraz dobrego kina. Dążę do realizacji w wielu kierunkach, ponieważ nie jestem do końca pewny, czy Finanse to moje przeznaczenie ;) Rola Ambasadora to kolejna "cegiełka" w moim życiorysie, możliwość sprawdzenia mojej kreatywności i zaangażowania w budowaniu wizerunku PKO Banku Polskiego na moim Uniwersytecie.

 
Drukuj