Poznaj naszych Ambasadorów

Jakub Gąszcz

Jakub Gąszcz
Szkoła Główna Handlowa

 

 Cześć! Mam na imię Kuba i jestem studentem II roku na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne (wiem, brzmi strasznie) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dużą część mojego czasu pochłania działalność w SKN Rozwoju Osobistego, gdzie przewodniczę działowi ds. finansów i administracji. Dzięki działaniu w SKNie nauczyłem się dostrzegać nowe możliwości, kreatywnego podchodzenia do problemów i tego, że dzięki współpracy można osiągnąć dużo więcej. Moje życie kręci się ponadto wokół Realu Madryt, górskich wędrówek, niskobudżetowych podróży i lotnictwa cywilnego. Lubię uczyć się języków obcych i poszerzać wiedzę z zakresu ekonomii i rozwoju osobistego. Fascynują mnie mechanizmy rządzące gospodarką. Funkcja ambasadora PKO Banku Polskiego na mojej uczelni stanowi ciekawe wyzwanie i daje szansę na poznanie ludzi z branży, z którą wiążę swoją przyszłość. Chcę wykreować wizerunek największego Banku w Polsce wśród studentów SGH, jako atrakcyjnego pracodawcy, który dba o wszechstronny rozwój swoich pracowników. Serdecznie zapraszam Was do kontaktu ze mną :)

 ambasador1.sgh@gmail.com

 

Magdalena Śmiarowska

Magdalena Śmiarowska
Szkoła Główna Handlowa

 

Cześć! Nazywam się  Magdalena Śmiarowska i jestem studentką II roku studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Od września 2013 roku aktywnie działam w Samorządzie Studentów SGH, dzięki temu zdobyłam ogromne doświadczenie projektowe i dogłębnie poznałam strukturę mojej uczelni i środowisko akademickie. Obecnie sprawuję funkcję Zastępcy Prezesa Stowarzyszenia Samorządu Studentów. O czym marzę?  W przyszłym roku chcę odbyć kurs spadochronowy!  Poza tym interesuję się psychologią, rozwojem osobistym, a także sportem- piłką nożną i skokami narciarskimi. Nieliczne wolne chwile najchętniej spędzam w gronie przyjaciół i znajomych. Dlaczego zostałam Ambasadorką  PKO Banku Polskiego?  Czas studiów chcę spędzić aktywnie. Ambasadorstwo to dla mnie kolejne wyzwanie i impuls do  rozwoju. Myślę, że program wzbogaci mnie o nowe, cenne doświadczenia i pozwoli nawiązać znajomości z aktywnymi studentami, a także pracownikami największego banku w Europie Środkowo-Wschodniej. 

ambasador2.sgh@gmail.com 

 

Dawid PawłowskiDawid Pawłowski
Uniwersytet Łódźki
 

Jestem studentem II roku Analityki Gospodarczej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Zostałem ambasadorem PKO Banku Polskiego ze względu na możliwość zdobycia cennego doświadczenia związanego z sektorem bankowości, daje mi to również szansę na poznanie wielu wspaniałych ludzi.  Chciałbym wypromować Bank jako atrakcyjnego i nowoczesnego pracodawcę wśród studentów jednej z najlepszych uczelni w Polsce. Prywatnie pasjonuję się gotowaniem, koszykówką, podróżami oraz NLP.

 ambasador1.ul@gmail.com

 

 

Angela Czyżewska
Uniwersytet Gdański

 

Cześć, nazywam się Angela i jestem studentką II roku kierunku International Business na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Należę do międzynarodowej organizacji Enactus i mam przyjemność pełnić funkcję Team Leadera drużyny Enactus University of Gdansk. Pozwala mi to na wykorzystanie mojej wiedzy w praktyce, poznanie wielu ciekawych osób oraz nabycie cennych doświadczeń. Moją największą pasją są podróże. W przyszłości chciałabym zwiedzić Australię i Indie. Chętnie biorę udział w różnego rodzaju wymianach studenckich i programach działających na zasadach wolontariatu. Jestem otwarta,  kreatywna i zawsze mam optymistyczne nastawienie. Bycie Ambasadorem PKO Banku Polskiego jest dla mnie szansą na rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty. Jestem gotowa na nowe wyzwania.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

ambasador1.ug@gmail.com

 

 Marta Deja

 

Marta Deja
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

 

Jestem studentką drugiego roku Ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Poza studiowaniem aktywnie uczestniczę w działalności międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC, gdzie rozwijam swoje umiejętności oraz poznaję inspirujących mnie ludzi. Pasjonuję się sztuką nowoczesną, wszelkimi innowacjami oraz reklamą. Ponadto jestem osobą kreatywną, która współtworzy projekty pozornie niemożliwe do zrealizowania, a w rzeczywistości dopinam je na przysłowiowy "ostatni guzik".  Zostałem ambasadorem PKO Banku Polskiego, aby wypromować Bank, jako atrakcyjnego pracodawcę wśród młodych ludzi w największej uczelni we wschodniej Polsce.

 ambasador1.umcs@gmail.com

 

Łukasz Walczuk

Łukasz Walczuk
Politechnika Rzeszowska

 

Cześć! Nazywam się Łukasz Walczuk, mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Zarządzania. Pasjonuję się sportem, a przede wszystkim piłką nożną. Jestem bardzo towarzyską i energiczną osobą, czas wolny spędzam w gronie znajomych, lubię także poznawać interesujących ludzi. Zostałem Ambasadorem PKO Banku Polskiego, ponieważ jest to znakomita okazja na zdobycie cennego doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

ambasador.prz@gmail.com 

 

Beata Ciupek

 

Beata Ciupek
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

Jestem studentką II roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Czynnie działam w Kole Naukowym Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, w którym pełnię funkcję prezesa. Angażuję się w wiele projektów krajowych i międzynarodowych w ramach działalności w organizacji AIESEC. Preferuję aktywny tryb życia – latem jeżdżę na rowerze, a zimą na snowboardzie. Jako osoba bardzo towarzyska, czas wolny spędzam ze znajomymi, lubię też poznawać nowych, interesujących ludzi. Moją pasją jest rysunek oraz literatura.
Dlaczego zgłosiłam się do Programu Ambasadorów PKO Banku Polskiego? Jestem osobą ambitną i nieustannie szukam nowych wyzwań. Ważne jest dla mnie ciągłe doskonalenie się
 i zdobywanie nowego doświadczenia.

ambasador.uek@gmail.com

 

Drukuj