Ambasador PKO Banku Polskiego to…


student, który wspiera  działania w zakresie budowania wizerunku PKO Banku Polskiego jako atrakcyjnego pracodawcy w środowisku akademickim. Ambasador jest pośrednikiem w kontaktach pomiędzy PKO Bankiem Polskim a swoją uczelnią.

Rolą Ambasadora jest …

  • aktywna reprezentacja PKO Banku Polskiego na uczelni,
  • realizacja samodzielnych, autorskich działań promocyjnych,
  • współorganizacja i uczestnictwo w spotkaniach skierowanych do studentów, pogłębiających wiedzę o Banku.

Tomasz Dziawgo 

Tomasz Dziawgo
Szkoła Główna Handlowa

Cześć! Nazywam się Tomasz Dziawgo i jestem studentem II roku studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Jestem aktywnym członkiem Klubu Inwestora, SKN NetClub oraz stowarzyszenia Cognitis. Doświadczenia związane z działalnością studencką pozwoliły mi dostrzec nowe możliwości rozwiązywania problemów, dały możliwość współorganizowania wielu unikatowych projektów oraz udoskonaliły umiejętności współpracy z wieloma fantastycznymi ludźmi.
Interesuję się bankowością, historią, sportem oraz numizmatyką. Ponadto bardzo lubię grać w szachy. Chętnie angażuję się w drużynowe konkursy o tematyce biznesowej. Brałem udział w Global Management Challenge, JA TITAN, SIGG oraz „Z klasy do kasy”.
Moja pasja to także giełda – jestem również inwestorem.
Zostałem ambasadorem PKO Banku Polskiego ze względu na zamiar zdobycia wartościowego doświadczenia, poznania ciekawych osób oraz wypromowania Banku jako atrakcyjnego pracodawcy dla studentów.
Uważam, iż na początku naszej drogi zawodowej, którą zaczynamy przecież już na studiach, ważne jest, aby wiązać się z renomowanymi instytucjami. Taką jest właśnie PKO Bank Polski.

tomasz.dziawgo@gmail.com

 Magdalena Rządkowska

Magdalena Rządkowska
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Cześć! Nazywam się Magdalena Rządkowska. Jestem studentką III roku zarządzania na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Aktywnie uczestniczę w swoim środowisku akademickim należąc do międzynarodowej organizacji Enactus oraz Niezależnego Zrzeszenia Studentów SGGW. Dzięki temu rozwijam swoje umiejętności, zdobywam cenne doświadczenie i mam okazję poznać wielu ciekawych ludzi. Jestem osobą bardzo towarzyską, ambitną i otwartą na nowe wyzwania. Moją pasją jest taniec i podróże. Interesuję się tematyką związaną z  marketingiem i reklamą. Jako Ambasador PKO Banku Polskiego będę wspierać działania w zakresie budowania wizerunku banku jako atrakcyjnego pracodawcy w swoim środowisku akademickim. Zapraszam do kontaktu!

rzadkowskamagdalena@gmail.com

 Angela Czyżewska
Angela Czyżewska
Uniwersytet Gdański

Cześć, nazywam się Angela i jestem studentką III roku kierunku International Business na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Należę do międzynarodowej organizacji Enactus i mam przyjemność pełnić funkcję Team Leadera drużyny Enactus University of Gdansk. Pozwala mi to na wykorzystanie mojej wiedzy w praktyce, poznanie wielu ciekawych osób oraz nabycie cennych doświadczeń. Moją największą pasją są podróże. W przyszłości chciałabym zwiedzić Australię i Indie. Chętnie biorę udział w różnego rodzaju wymianach studenckich i programach działających na zasadach wolontariatu. Jestem otwarta,  kreatywna i zawsze mam optymistyczne nastawienie. Bycie Ambasadorem PKO Banku Polskiego jest dla mnie szansą na rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty. Jestem gotowa na nowe wyzwania.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

czyzewska.angela@gmail.com

 Mateusz Jabłonowski
Mateusz Jabłonowski
Katolicki Uniwersytet Lubelski

Jestem studentem psychologii biznesu i przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pełnię też funkcję Przewodniczącego Oddziału Lokalnego AIESEC w Lublinie, zarządzając bezpośrednio 7-osobowym zespołem, pośrednio około setką osób, które do naszej organizacji należą. Lubię się rozwijać, dlatego oprócz studiowania i działalności w organizacji studenckiej jestem też stażystą w Departamencie Zarządzania Personelem i Efektywnością PKO Banku Polskiego. Miałem okazję poznać Bank jako pracodawcę, dlatego zdecydowałem się na kolejny krok i zostałem ambasadorem - chcę przede wszystkim budować pozytywny wizerunek Banku jako pracodawcy i miejsca do rozwoju dla młodych ludzi. Wolny czas spędzam wśród ludzi, jak tylko mam możliwość podróżuję i zwiedzam kolejne miejsca na świecie.

mjablonowski8@gmail.com

 Agnieszka Siwek
 Agnieszka Siwek
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Nazywam się Agnieszka Siwek, mam 22 lata i studiuję Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jestem członkiem Koła Naukowego HASHTAG działającego przy Katedrze Informatyki Ekonomicznej. Kierując się chęcią zdobycia doświadczenia i poszerzenia horyzontów zostałam Ambasadorką PKO Banku Polskiego. Lubię podróże, zarówno te małe, jak i duże. Ponadto w wolnym czasie z przyjemnością sięgam po dobrą książkę, ale też jestem fanką kilku amerykańskich sitcomów.
W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

agnisiwek@gmail.com

 Justyna Miśkowiec

 

 Justyna Miśkowiec
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

JCześć! Jestem studentką III-go roku ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Moja specjalizacja to Nieruchomości i Inwestycje. Jestem osobą otwartą i kreatywną, uwielbiam zarażać innych swoim optymizmem. Z pozytywnym nastawienie patrzę w przyszłość, dlatego uważam, że czas studiów należy wykorzystać jak najaktywniej, co z czasem na pewno zaprocentuje. Moją największą pasją jest snowboarding, w którym osiągnęłam już parę sukcesów, lecz nie spoczywam na laurach. Zarówno jeżdżąc na snowboardzie, jak i w życiu kieruję się odwagą. Dlaczego zdecydowałam się zostać Ambasadorem PKO Banku Polskiego? Uważam, że jest to zaszczyt reprezentować wiodący bank uniwersalny w Europie Centralnej. Daje mi to możliwość rozwoju osobistego, zdobycie cennego doświadczenia oraz szanse na odbycie praktyk i staży. Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania, zatem zachęcam do kontaktu.

miskowiec.justyna@gmail.com

 Agnieszka Kiełt
 Agnieszka Kiełt
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Jestem studentką III roku finansów i rachunkowości na wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Znaczną część mojego wolnego czasu poświęcam na działalność w Stowarzyszeniu Studenckim WIGGOR, gdzie jako członek działu finansów pełnię funkcję skarbnika oraz koordynatora finansowego dwóch projektów. Jednak największą radość czerpię z tego, że otaczają mnie ludzie ambitni, którzy mnie inspirują i motywują do działania. Wiggoracy mawiają, że to, co damy z siebie w trakcie naszej działalności, Wiggor odda nam kiedyś z nawiązką. Z takim też nastawieniem przystąpiłam do Programu Ambasadorskiego PKO Banku Polskiego. Jestem przekonana, że mój udział w nim będzie nie tylko okazją do zawarcia kolejnych wartościowych znajomości, ale także fantastycznym doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości.

aga.kielt@gmail.com

 Krystian Mroziewicz
 Krystian Mroziewicz
Uniwersytet Rzeszowski

Nazywam się Krystian Mroziewicz, mam 22 lata i jestem studentem III roku Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Moją pasją jest informatyka oraz nowoczesne technologie, dlatego też działam na stanowisku grafika/informatyka w Samorządzie Studentów oraz Akademickim Radiu Uniwersytetu Rzeszowskiego - FENIKS.FM. Jestem osobą bardzo towarzyską i otwartą, dzięki czemu dobrze dogaduję się z ludźmi. Dołączyłem do programu Ambasadorskiego PKO Banku Polskiego, gdyż uważam, że pozwoli mi to rozwinąć swoją kreatywność oraz wzbogaci moje doświadcznenie w dziedzinie budowania pozytywnego wizerunku. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

mroziewiczk@gmail.com

 Aleksandra Ilnicka
Aleksandra Ilnicka
Uniwersytet Szczeciński

Studiuję Economics and IT application na Uniwersytecie Szczecińskim. Pasjonują mnie podróże oraz poznawanie nowych kultur. Zostałam ambasadorką PKO Banku Polskiego, żeby nabyć doświadczenia oraz przeżyć ten rok akademicki wiedząc, że mogę zrobić coś więcej :)

aleilnicka@gmail.com

Drukuj