Zastanawiasz się nad powrotem do Polski lub stawiasz pierwsze kroki po powrocie?

Mamy świetną propozycję - możesz pracować w Polsce, na podstawie umowy o pracę, w wybranej przez siebie lokalizacji. Rozpocznij karierę w jednym z oddziałów PKO Banku Polskiego. Nie martw się, jeśli w tym momencie nie posiadasz wymaganego w wielu ogłoszeniach doświadczenia zawodowego, czy wykształcenia o profilu ekonomicznym. Dla nas liczy się Twój zapał, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów oraz chęć zdobywania wiedzy.

W ramach zatrudnienia oferujemy m.in. konkurencyjne wynagrodzenie, premie adekwatne do Twojego wysiłku, atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, prywatną opiekę zdrowotną, Pracowniczy Program Emerytalny, czy bogaty system benefitów pozapłacowych.

Zachęciliśmy Cię? Zapoznaj się ze ścieżkami kariery w sieci sprzedaży i APLIKUJ już teraz .

Podjęcie decyzji o powrocie nie jest łatwe. Poza zagadnieniem znalezienia pracy, pozostaje mnóstwo innych kwestii organizacyjnych oraz formalnych. Oto gdzie możesz znaleźć niezbędne wskazówki:

Portal Powroty – zainicjowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, gdzie warto zajrzeć np. do „Powrotnika”, zawierającego istotne informacje dot. przeprowadzki, formalności, świadczeń, czy innego rodzaju wsparcia.

Dowiedz się więcej
Drukuj