2013-05-16
Idealny pracodawca1

PKO Bank Polski znalazł się w gronie najbardziej pożądanych pracodawców  w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów.

Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global, jak i stowarzyszenia studentów AIESEC przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.

PKO Bank Polski zajął 3. miejsce w kategorii Biznes otrzymując tytuł Idealnego Pracodawcy 2013 w jednym z najbardziej prestiżowych rankingów pracodawców wg studentów - Universum Student Survey. W tym roku Bank znalazł się na 3. pozycji awansując z 8. miejsca rok temu i był jedynym bankiem w pierwszej dziesiątce rankingu.

Bank został również wyróżniony w rankingu na najbardziej pożądanych pracodawców tegorocznej edycji badania Pracodawca Roku 2012 organizowanego przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Badani studenci kierunków ekonomicznych uplasowali PKO Bank Polski na 6. miejscu, awansując go z miejsca 10. w ubiegłym roku. PKO Bank Polski jest jedyną polską firmą w pierwszej dziesiątce rankingu i najbardziej pożądanym pracodawcą w sektorze bankowym. Znalazł się wśród takich firm jak: Ernst & Young, PWC, Google czy Deloitte.