Opis

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowo usługowym z częścią mieszkalną w Poznaniu przy ul. Czarnkowskiej przy trasie wylotowej na Świecko. Są to działki gruntu o łącznej powierzchni 504 m2 o kształcie prostokątnym zabudowane budynkiem, teren wokół budynku utwardzony, przeznaczony na parking na ok. 12 aut dla klientów.

Wysokiej klasy obiekt handlowo-usługowy oddany do użytku w 1993 roku, składa się z trzech kondygnacji (2 naziemnych) o łącznej powierzchni ogólnej 970 m2, m2.  Budynek przeznaczony na usługi, biura. Dostęp do budynku poprzez dwa niezależne wejścia z ulicy. W piwnicach pomieszczenia magazynowe (2 klatki schodowe i winda towarowa), na parterze sala sprzedażowo – ekspozycyjna, pomieszczenia biurowe, socjalne i magazynowe.  Na piętrze pomieszczenia biurowe socjalne oraz część mieszkalna, (około 80 m2 ) z możliwością adaptacji na biuro.

Budynek wyposażony jest we wszystkie media: gaz, prąd, kanalizację, co gazowe, 5 linii telefonicznych, stały dostęp do Internetu. Istnieje możliwość dowolnej modernizacji obiektu, wedle indywidualnych potrzeb.

Istnieje możliwość wynajęcia całości lub części budynku.

 Treść powyższego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferty zakupu należy kierować na skrzynkę majatek.crw@pkobp.pl
Oferta powinna zawierać dane oferenta oraz telefon kontaktowy.

Numer oferty:
Region: wielkopolskie
Źródło: Ogłoszenia klienta
Rodzaj: Obiekt komercyjny