Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu Krzysztof Przybyłowicz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 14.06.2016 r. o godz. 13:00 w Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu przy ul. Katedralnej 13, odbędzie się druga licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej: 78-100 Kołobrzeg, Budzistowo, ul. Jesionowa.

Suma oszacowania wynosi 267.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 178.000,00 zł plus podatek 23% VAT, tj. łącznie 218.940,00 zł

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej w trakcie realizacji, zlokalizowana w Budzistowie, gminie Kołobrzeg przy ul. Jesionowej  składająca się z działki gruntu nr 3/36 w obrębie nr 07 Budzistowo o pow. 1080 m2 oraz posadowionego na niej budynku o planowanej pow. użytkowej 189,50 m2 + 25,62 m2 garażu i kotłowni. Budynek w zamiarze parterowy z poddaszem użytkowym o konstrukcji murowanej z mansardowym dachem o konstrukcji drewnianej, realizowany na podstawie pozwolenia na budowę z 2009 r. Wyposażenie nieruchomości w media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz. Obecnie wykonany jest parter budynku, strop nad parterem, ścianki wewnętrzne na poddaszu. Nie ma konstrukcji dachu. Przedmiotowa działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej – pokrytej kostką polbrukową osiedlowej ulicy Jesionowej stanowiącej działkę drogową nr 3/103. Ulica Jesionowa z lokalnym ruchem samochodowym jest oddalona około 250 m od głównej drogi dojazdowej w stronę Kołobrzegu. Działka ogrodzona: ogrodzenie z siatki z drutu stalowego zamontowane na stalowych słupkach od 3 sąsiednich działek. Od frontu – prowizorycznie zamontowana druciana siatka z prowizoryczną bramą wjazdowa i furtką z kątowników stalowych wypełnionych druciana siatką. Niezagospodarowana powierzchnia działki – porośnięta roślinnością trawiastą. Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej: Technologia wykonania: tradycyjna, ściany murowane Fundamenty: ławy betonowe, ściany fundamentowe – z betonowych bloczków Ściany zewnętrzne: parter z bloczków Porotherm, poddasze w części z bloczków Porotherm, w części z betonu komórkowego Ściany wewnętrzne: z bloczków Porotherm i betonu komórkowego Drzwi zewnętrzne: brak Okna zewnętrzne: brak Konstrukcja dachu: brak, wg projektu – planowany typu mansardowego o konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną mineralną. Pokrycia dachu brak, planowana wg projektu – blacha tytanowo-cynkowa. Schody wewnętrzne: betonowe, wylewane obecnie bez okładzin Strop nad parterem: żelbetowy, wylewany na budowie Pokrycie ścian wewnętrznych: brak, planowane wg projektu tynki gipsowe Stan robót: wykonane są ściany zewnętrzne i wewnętrzne parteru, wylany strop nad parterem, zdecydowanie większa część ścian wewnętrznych poddasza użytkowego, jest wylany wieniec i wszystko przygotowane na montaż konstrukcji dachu. Przez parter są poprowadzone przewody kominowe i wentylacyjne. Wyposażenie w urządzenia infrastruktury technicznej: w drodze, obok działki przebiegają instalacje: wodociągowa gminna, kanalizacja gminna, elektryczna, gazową (skrzynka przyłączeniowa jest na granicy działki).

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/301216

Numer oferty: L/8/N/06/16
Region: zachodniopomorskie
Cena: 218.940,00 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Działka
Obiekt komercyjny