Opis

Dom jednorodzinny, wolnostojący na działce o powierzchni 450m² położony w miejscowości Ostroróg, przy ul. Robotniczej 22, 8 km od Szamotuł, 45 km od Poznania.

 

Rok budowy 1989/2008. Powierzchnia domu:200m². Ilość pokoi: 5. Ilość łazienek: 2.

Dom wybudowany z pustaków/ cegły. Ocieplony styropianem gr. 10cm, narożniki budynku: 12cm. Dach płaski kryty papą.

Podłączenie do kanalizacji miejskiej. Instalacja wody posiada oddzielny licznik na ogród. Woda, kanalizacja, co, elektryka rozprowadzone. Centralne ogrzewanie i woda wykonane w technologii rur wielowarstwowych w posadzce i bruzdach. Wykonane punkty instalacyjne do wody i kanalizacji. Grzejniki Purmo. Kocioł na eko-groszek z podajnikiem. Okna firmy Oknoplast wraz z roletami zewnętrznymi. W salonie dodatkowy komin spalinowo-wentylacyjny dla obsługi kominka.

Wszystkie prace typu instalacje, wymiana pokrycia dachowego, ocieplenie wykonane w 2008r.

Piętro: 4 pokoje (2x25m² i 2x15m²) w tym jeden z balkonem, korytarz, łazienka z oknem (5,54m²). Pokoje: panele, łazienka: kafle.

Parter: kuchnia z wyjściem na wewnętrzny taras i wejściem do spiżarni,  łazienka z pralnią, oddzielny WC,  kotłownia. Przestronny hol wejściowy połączony z salonem i klatką schodową. W salonie dodatkowy komin spalinowo-wentylacyjny dla obsługi kominka. Parter do wykończenia – tynk

Dom w pięknej spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Blisko las, jeziora, przedszkole, kościół, sklep i solarium.

Treść powyższego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferty zakupu należy kierować na skrzynkę majatek.crw@pkobp.pl
Oferta powinna zawierać dane oferenta oraz telefon kontaktowy.


 

Numer oferty:
Region: wielkopolskie
Źródło: Ogłoszenia klienta
Rodzaj: Dom