Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami: halą magazynową i produkcyjną, położona w Uskorzu Małym, przy granicy miasta Wołowa, 30 km od Wrocławia, przy głównej trasie z Wołowa do Obornik Śląskich. Są to działki gruntu o nr 153/1 i 153/2 i łącznej powierzchni 7533m2. Teren uzbrojony w sieć wodociągową, gazową, teletechniczną i energetyczną.

 

Jest to nowy obiekt, aktualnie w trakcie odbioru budowlanego i przekazania do użytkowania. Pozostały do wykonania, na parterze w hali produkcyjnej, w części biurowo-socjalnej, roboty wykończeniowe takie jak: położenie wykładzin, montaż skrzydeł drzwiowych, montaż wyposażenia łazienek.

Zakład miał zostać przeznaczony do produkcji, z pianek poliuretanowych i innych podobnych tworzyw, elementów mających zastosowanie w przemyśle mebli tapicerskich.

 

Zagospodarowanie terenu:

 

Hala produkcyjna – powierzchnia zabudowy 705m2, powierzchnia użytkowa 781,06m2 (powierzchnia hali 462,59m2, powierzchnia administracyjno-biurowa 318,47m2).

W części produkcyjnej jednokondygnacyjna, w części administracyjno-socjalnej dwukondygnacyjna. Hala o konstrukcji stalowej wypełnionej płytami warstwowymi. Długość budynku 5 x 6 = 30m. Ogrzewanie z własnej kotłowni. Wyposażona w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacyjną i inne specjalistyczne.

Hala magazynowa – powierzchnia zabudowy 496m2, powierzchnia użytkowa 450m2, kubatura 2349m3. Jednokondygnacyjna, o konstrukcji stalowej. Szerokość hali – 15m, długość – 30m, wysokość ściany bocznej – 4m, wysokość w kalenicy – 6,40m. 2 bramy hangarowe przesuwne. Wyposażona w instalację elektryczną i centralnego ogrzewania.

Drogi i place dla samochodów ciężarowych 1370m2

Drogi i parkingi (14 stanowisk) dla samochodów osobowych 487m2

 

Razem tereny utwardzone 3038m2

Tereny zielone 4435m2 

Treść powyższego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferty zakupu należy kierować na skrzynkę majatek.crw@pkobp.pl
Oferta powinna zawierać dane oferenta oraz telefon kontaktowy.

Numer oferty:
Region: dolnośląskie
Źródło: Ogłoszenia klienta
Rodzaj: Obiekt komercyjny