Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Romualda Włodarczyk-Trojan na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-10-2013 o godz. 11:30 w kancelarii komornika odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej przy Bolesława Chrobrego , 84-360 Łeba 1, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Lęborku prowadzi księgę wieczystą.


Opis nieruchomości:
Budynek mieszkalny z pokojami na wynajem o pow. użytkowej 555,80m2 posadowiony na działce nr 700 o pow. 601m2.Wzniesiony w latach 80-tych w systemie tradycyjnym. Dane techniczne: powierzchnia zabudowy - 295m2, powierzchnia użytkowa - 555,80m2, kubatura - 1632,00m3. PARTER - kuchnia - podłoga lastriko, ściany glazura oraz tynk malowany - jadalnia - podłoga lastriko, ściany obłożone panelami PCV - pom. gospodarcze 4szt. - na podłodze lastriko, terakota, na ścianach tynk wapienno-cementowy malowany - wc 4szt. - na podłodze terakota, ściany obłożone panelami PCV - korytarz wewnętrzny - na podłodze licowania, ściany PCV - 2 pokoje - na podłodze w jednym panele, w drugim posadzka betonowa, na ścianach tynk malowany, przy jednym pokoju natrysk i umywalka, ściany obłożone glazurą, na podłodze terakota - kotłownia - na podłodze beton, na ścianach tynk białkowany - pom. zmywalni - na podłodze terakota - 2 pomieszczenia gospodarcze - na podłodze terakota, na ścianach tynk malowany - garaż - na podłodze terakota, na ścianach glazura na pełnej wysokości, brama podnoszona do góry - pom. gospodarcze - na podłodze terakota, ściany obłożone do 1/2 wysokości glazurą PIĘTRO - klatka schodowa z korytarzem - na podłodze ułożona glazura, na ścianach gładź gipsowana - salon z aneksem kuchennym - w salonie panele, w kuchni terakota na podłodze, na ścianach gładź malowana, na jednej ścianie ułożony piaskowiec - 2 pokoje - na podłodze panele, na ścianach gładź malowana - łazienka - na podłodze terakota, na ścianach glazura, wyposażenie stanowi wanna, umywalka, muszla ustępowa - 5 pokoi z łazienkami - na podłodze panele, w łazienkach terakota, w 3 pokojach na ścianach panele, w 2 pokojach gładź, w łazienkach na ścianach gładź, w każdej łazience znajduje się kabina nartyskowa - aneks kuchenny - na podłodze terakota i gładź PODDASZE - 5 pokoi z łazienkami, 1 bez łazienki oraz 2 toalety i 2 natryski - w pokojach na podłodze panele, na korytarzu i łazienkach terakota Budynek posiada instalacje : - wodno-kanalizacyjną z sieci miejskiej - elekrytczną - grzewczą - c.o. własne zasilane kotłem na opał stały.

Suma oszacowania wynosi 690 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 460 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 69 000,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. 69102046490000740200086207.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

 

Podstawa: obwieszczenie Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Lęborku

Romualda Włodarczyk-Trojan

Kancelaria Komornicza, Kossaka 102, Lębork, 84-300 Lębork

tel. 598622915 / fax. 598622915

 

 

Numer oferty: L/41/N/09/30
Region: pomorskie
Cena: 460.000,00 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Obiekt komercyjny