Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Rafał Cak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 09-09-2016 o godz. 15:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kielcach z siedzibą przy Warszawska 44, 25-312 Kielce, pokój VII, odbędzie   się   pierwsza licytacja lokalu użytkowego położonego przy św. Leonarda 16, 25-311 Kielce. 

Przedmiotowa nieruchomość jest to lokal niemieszkalny (użytkowy) o powierzchni 196,00 m2 (słownie: metrów kwadratowych). Przedmiotowy lokal użytkowy położony jest w budynku położonym w Kielcach przy ul. św. Leonarda 16.  Budynek, w którym położona jest opisywana nieruchomość, jest budynkiem mieszkalno-usługowym, podpiwniczonym, pięciokondygnacyjnym (piwnice, parter oraz trzy piętra). Opisywany lokal użytkowy usytuowany jest na drugim piętrze budynku i składa się łącznie z piętnastu pomieszczeń: galerii, czterech pomieszczeń - gabinetów, pomieszczenia archiwum, dwóch pomieszczeń biurowych, dwóch pomieszczeń WC, sekretariatu, zaplecza kuchni, korytarza, pomieszczenia gospodarczego oraz oranżerii. Do przedmiotowego lokalu przynależą dwa miejsca postojowe zlokalizowane na poziomie piwnic budynku.

Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania z pieca, instalację klimatyzacji, instalację wodociągową, instalację elektryczną, instalację kanalizacyjną, podłączenie internetowe.

Suma oszacowania wynosi 813 545,04 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 610 158,78 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 81 354,50 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

 

 

Więcej informacji na stronie : http://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/312113

 

Numer oferty: L/1/N/08/16
Region: świętokrzyskie
Cena: 610.158,78 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Budynek użytkowy