Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowej Soli Jacek Mikołajczyk na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 08-07-2016 o godz. 12:15 w budynku Sądu Rejonowego w Nowej Soli z siedzibą przy Piłsudskiego 24, 67-100 Nowa Sól, pokój 106, odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej  67-128 KSIĄŻ ŚLĄSKI. 

Opis
Teren na którym położona jest nieruchomość uzbrojony jest w sieci: wodną, gazową i energetyczną. Zrzut ścieków do indywidualnych zbiorników bezodpływowych. Dojazd do działki nr 292/5 możliwy jest drogą gruntową. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do trapezu, który jedną z dłuższą z granic przylega do cieku wodnego (strona południowa), przeciwległą granicą przylega do działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym. Od strony wschodniej graniczy z drogą, a w głębi od strony zachodniej z działką niezbudowaną rolną. Na działce znajduje się rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Na budynku pozostały do wykonania roboty wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne. Działka i otoczenie budynku zarośnięte trawami i krzewami. Krzewy zasłaniają wejście do budynku i dojście do wejścia. Na budynku nastąpiła przerwa w realizacji robót o czym świadczą zarośla (wysokie trawy i krzewy). Parametry zabudowy: kubatura 326,00 m3, powierzchnia zabudowy 135,20 m2, powierzchnia użytkowa 112,70 m2.Program użytkowy na podstawie projektu budowlanego: salon z jadalnią, kuchnia, 3 pokoje, łazienka, wc, sień, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia. Funkcjonalność dobra: z holu dostęp do pokoi, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego oraz kuchni i salonu z jadalnią. Salon, jadalnia i kuchnia – otwarta przestrzeń. Z salonu wyjście na taras ziemny. 

Suma oszacowania wynosi 193 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 129 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 19 350,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

 

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/306331

Numer oferty: L/48/N/06/16
Region: lubuskie
Cena: 129.000,00 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Dom
Działka