Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu na podstawie art. 1013.6 kpc w toku uproszczonej egzekucji z nieruchomości podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 05-07-2013 o godz. 10:00 w kancelarii komornika mieszczącej się w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 372a odbędzie się   pierwsza licytacja nieruchomości: 

-działkę o powierzchni 903 m kw zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej o pow. użytkowej 133,30 m kw (budynek w trakcie realizacji, zaawansowanie inwestycji na poziomie 73%, budynek dwukondygnacyjny: parter oraz użytkowe poddasze, niepodpiwniczony); działka ogrodzona wzdłuż południowej granicy, część niezabudowana nie jest urządzona i porośnięta roślinnością ruderalną; uzbrojenie terenu: sieć energetyczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa; bezpośredni dojazd do nieruchomości zapewnia ul. Wesoła, będąca droga gruntową, nieutwardzoną, o przeciętnym stanie techniczno-użytkowym, odległość od drogi utwardzonej asfaltem wynosi 50 m; w promieniu 1 km mieszczą się niezbędne punkty handlowo-usługowe; najbliższe otoczenie stanowią nowobudowane budynki mieszkalne jednorodzinne, również w trakcie realizacji, budynki kilkudziesięcioletnie, działki niezabudowane przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną oraz pola uprawne, położonej: przy ul. Wesoła, 62-070 Konarzewo, dla której Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto Wydz. V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą. 

Suma oszacowania wynosi 380 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 285 675,00 zł. Zgodnie z art. 871 kpc nabywca zobowiązany jest zapłacić 1/5 ceny nabycia natychmiast po udzieleniu mu przybicia przez komornika na licytacji, a resztę uiścić do godziny 12.00 dnia następnego.

W ciągu tygodnia przed licytacją można oglądać nieruchomość w terminie uzgodnionym wcześniej z komornikiem oraz przeglądać w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Michała Redelbacha, ul. Grunwadzka 372a w Poznaniu odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego. Zastrzega się prawo odwołania przetargu bez podania przyczyny. 

Podstawa: obwieszczenie Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu ul. Grunwaldzka 372A, Poznań, 60-169 Poznań tel. 618 518 224 nr wew. 115.

http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/74260

 

Numer oferty:
Region: wielkopolskie
Cena: 285.675,00 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Dom