Opis

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA  z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15,       

02-515 Warszawa.

Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie,

Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa

ZAMIERZA ZBYĆ

prawo własności do lokalu użytkowego nr.2, położonego w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Kilińskiego 3, woj. łódzkie.

Opis lokalu:

Lokal usytuowany na parterze budynku użytkowo-mieszkalnego wielorodzinnego.

Budynek pięcio-piętrowy, podpiwniczony, wybudowany w 1970r, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Na parterze oraz na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia usługowo-biurowe. Na wyższych kondygnacjach usytuowane są lokale mieszkalne.

Lokal użytkowy o powierzchni 59,91 m2.  

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, korytarza, toalet, pomieszczenia gospodarczego-magazynu. Wejście do lokalu użytkowego od strony ulicy Mazowieckiej. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Budynek przyłączony jest  do sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej, gazowej, ogrzewanie gazowe (gazowa kotłownia lokalna)

Dla przedmiotowego lokalu użytkowego nie została założona własna księga wieczysta.

Lokal zostanie wyodrębniony z nieruchomości dla której Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr LD1R/00044504/1.

Z przedmiotowym prawem do lokalu związany jest udział we współwłasności w częściach wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali oraz w prawie wieczystego użytkowania gruntu.

Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum miasta, najbliższe sąsiedztwo zabudowa wielorodzinna, liczne punkty usługowo-handlowe. Pełna infrastruktura miejska.

Oczekiwana przez Bank cena zbycia wynosi 67 100 zł netto.

Bank przyjmuje oferty do dnia 06.04.2017r

Zapraszamy do składania ofert !

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Tel: +48 724 132 395

e-mail: nieruchomosci@pkobp.pl

 

Numer oferty:
Region: łódzkie
Powierzchnia: 59,91
Cena: 67 100 zł netto
Źródło: Sprzedaż własna
Rodzaj: Lokal użytkowy

Dane sprzedającego

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa.Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie,Al. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa