Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24-09-2015 o godz. 10:10 pod adresem: Sąd Rejonowy w Wejherowie, Zamiejscowy V Wydział Ksiąg Wieczystych w Pucku, ul. 1 Maja 15, 84-100 Puck sala nr 12, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej przy Jana Pawła II 7, 84-240 Reda. 

Opis nieruchomości:

Przedmiotowy lokal w kl. 7 o powierzchni użytkowej 43,85 m2 znajduje się na 3 piętrze (ostatniej kondygnacji mieszkalnej) i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.  Na wprost drzwi wejściowych znajduje się przedpokój, z którego prowadzą wejścia do poszczególnych pomieszczeń – na lewo do pokoi, na wprost do kuchni, zaś na prawo do łazienki. Jest to mieszkanie narożne. Z dużego pokoju jest możliwe wyjście na balkon. W pokojach posadzki wyłożone parkietem. W mniejszym pokoju podłoga wyłożona dodatkowo wykładziną. Ściany w pokojach obłożone tapetami. W dużym pokoju znajduje się zabudowa w postaci szafy. W przedpokoju i kuchni posadzki wyłożone linoleum. W przedpokoju ściany obłożone panelami boazeryjnymi. W kuchni ściany obłożone są tapetami. W kuchni i przedpokoju sufity obłożone są panelami boazeryjnymi. W łazience podłoga wyłożona terakotą, a ściany obłożone są do wysokości ok. 2 m glazurą. Wyposażenie łazienki: sedes, umywalka, wanna. Okna w mieszkaniu są pcv. Drzwi wewnętrzne płycinowe. Nie stwierdzono oznak zawilgocenia. Mieszkanie wyposażone jest w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, ciepłowniczą. Instalacje w lokalu sprawne. Stan techniczny oraz standard wykończenia i wyposażenia – zadawalający (przeciętny).

Suma oszacowania wynosi 172 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 129 525,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 17 270,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP SA 71102018530000910201431808.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 18:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego pod adresem: Sąd Rejonowy w Wejherowie, I Wydział Cywilny Sekcja ds Egzekucyjnych, ul. 1-go Maja 15, 84-100 Puck,.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Podstawa: obwieszczenieKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski Kancelaria Komornicza, J. III Sobieskiego 241, Wejherowo, 84-200 Wejherowo tel. 58 6721499 / fax. 58 6721499.

Podstawa: obwieszczenie http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/237288

 

Numer oferty: L/121/N/08/15
Region: pomorskie
Cena: 129.525,00 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Mieszkanie