Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

 

PKO Leasing SA z siedzibą w Łodzi al. Marszałka Rydza – Śmigłego 20 zamierza zbyć prawo do nieruchomości zabudowanej położonej w Tobolicach przy ul. Dębowej 1

Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w miejscowości Tobolice, gminie Rzekuń, powiecie ostrołęckim, województwie mazowieckim.

Nieruchomość charakteryzuje się bardzo korzystną lokalizacją z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo miasta Ostrołęki (granica miast przebiega w odległości 200 m natomiast odległość do centrum miasta wynosi ok. 4 km), położenie w obrębie terenów aktywności gospodarczej oraz ważnych szlaków komunikacyjnych, co stwarza doskonałe warunki do rozwoju przemysłu, handlu i usług (Zdjęcie: Mapka z lokalizacją nieruchomości). Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej. Położona jest na działce o konturze regularnym, na terenie płaskim, ogrodzonym, wyposażonym w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, alarmową, teletechniczną. Nieruchomość zlokalizowana jest na obszarze przeznaczonym w MPZP pod tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów.

Opis:

Na nieruchomość składają się:

-Prawo własności działki nr 60 o powierzchni 0,37 ha;

-Budynek handlowo-magazynowy z częścią biurową wraz z wiatą stalową;

Powierzchnia użytkowa – 1512  m²

Powierzchnia zabudowy – 897,86 m² (w tym 98,16 m² wiata stalowa);

Budynek dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia o konstrukcji murowanej z płaskim dachem wykonanym z blachy profilowanej, wybudowany w 2008r., przyjęty do użytkowania w 2009r. Budynek o długości 51,95 m, szerokości 16,44 m, wysokości w kalenicy 10,87 m. Konstrukcję główną stanowią ramy o słupach i belkach żelbetowych oraz dźwigarze kratowym. Ściany wykonane zostały z pustaków z betonu komórkowego gr. 24 cm. Budynek posiada wszystkie wymagane dla aktualnego sposobu użytkowania instalacje: elektryczną, wodną, gazowa,  kanalizacyjną, centralnego ogrzewania z kotła gazowego, systemu ochrony, wentylacyjną. Na atrakcyjność nieruchomości wpływa parking przez budynkiem oraz plac manewrowy przed częścią magazynową.

Zapraszamy do składania ofert!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

W przypadku zainteresowania nieruchomością lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Iwona Woszczyk – Specjalista ds. administracji i zarządzania nieruchomościami tel. komórkowy – 723 693 326. Jarosław Pecyna – Specjalista ds. administracji i zarządzania nieruchomościami tel. komórkowy – 691 262 616, Adres do korespondencji: al. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza 20 93-281 Łódź e-mail: nieruchomosci@pkoleasing.pl

 

Specyfikacja oferty:

 

Region

ostrołęcki

Powierzchnia

1512 m2

Cena

2 500 000,00 PLN

Źródło

sprzedaż własna

Rodzaj

nieruchomość zabudowana

budynkiem handlowo-magazynowy z częścią biurową

 

 

 

 

Numer oferty:
Region: mazowieckie
Źródło: Sprzedaż własna
Rodzaj: Obiekt komercyjny