Wesołych Świąt!
to jest gwiazdka

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Zimny na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 05-10-2016 o godz. 10:00 pod adresem: Sąd Rejonowy w Toruniu XI Wydział Cywilny, ul. Mickiewicza 10/16, 87-100 Toruń, odbędzie się pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 12B, 87-100 Toruń.

 

Opis nieruchomości:
Budynek mieszkalny jest 5 – kondygnacyjny i czteroklatkowy. Został zbudowany około 1984 roku metodą OWP (wielka płyta). Budynek jest ocieplony i odnowiony. Drzwi wejściowe wykonano z PCV i zaopatrzono w domofony. Jest wyposażony jest w następujące instalacje: • elektryczną, • wodno – kanalizacyjną, • centralnego ogrzewania, • ciepłej wody, • gazową, • domofonową, - telewizji kablowej. Lokal mieszkalny  o powierzchni użytkowej 35,99 m2 znajduje się na pierwszym piętrze, w środkowej części budynku i składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki i WC. Lokal usytuowany jest dwustronnie. Okno z kuchni wychodzi na stronę wschodnią z widokiem na ulicę Wyszyńskiego, okna z pokoi na osiedle mieszkaniowe i plac zabaw dla dzieci. Układ przestrzenno - funkcjonalny dobry, większy pokój ,,przejściowy” z wejściem do drugiego, mniejszego pokoju. Wszystkie okna z PCV. Drzwi wejściowe nowe, profilowane. Lokal posiada balkon. Wyposażenie w instalacje i opomiarowanie lokalu – pełne. Stan techniczny lokalu mieszkalnego i standard określono jako dobry. 

Suma oszacowania wynosi 132 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 99 375,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 13 250,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto sądu: Bank Gospodarstwa Krajowego O. w Toruniu.

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/315304

 

Numer oferty: L/25/N/09/16
Region: kujawsko-pomorskie
Cena: 99.375,00 zł
Źródło: Licytacja komornicza
Rodzaj: Mieszkanie