Opis

Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Trzcianka, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 178 – ul. Sikorskiego, w pobliżu ronda Solidarności, gdzie krzyżują się drogi wojewódzkie nr 180 i nr 178. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, z punktami usługowo – handlowymi, siedziba Urzędu Miejskiego, szpital powiatowy, naprzeciwko Budynku natomiast znajduje się niewielki park miejski.

Kształt działki foremny, bezpośredni dostęp do drogi publicznej, utwardzonej – ul. Sikorskiego. Działka ogrodzona od strony frontowej i ścian bocznych – częściowo przęsła z siatki ogrodzeniowej na podmurówce i częściowo ogrodzenie murowane z cegły. Grunt stanowi działkę nr 2028/1 w obrębie Miasta Trzcianka o powierzchni 0,0887 ha. Zagospodarowanie gruntu stanowią utwardzone betonem i kostką brukową dojścia i dojazdy oraz nasadzenia w postaci drzew ozdobnych i trawnika. Budynek został ujęty w wykazie obiektów zabytkowych objętych ochroną konserwatorską. Budynek o planie zabudowy w kształcie litery „U”. Do Budynku prowadzą dwa wejścia: bezpośrednio z ul. Sikorskiego i od strony elewacji południowej Budynku.  Rok budowy 1919 .

POWIERZCHNIE : Budynku netto  1049,86 m² , powierzchnia działki 0,0887 ha

FORMA WŁASNOŚCI : Budynek - odrębna własność

Działka 2028/1 – właściciel Skarb Państwa , PKO Bank Polski -wieczysty użytkownik.

Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest KW nr PO1T/00002504/4

Oczekiwana cena netto : 610 000 ,00  PLN

Cena do negocjacji

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomościami Banku przeznaczonymi do sprzedaży na stronie www.pkobp.pl/nieruchomosci

Zainteresowanych zapraszamy również do kontaktu e-mailowego na adres nieruchomosci@pkobp.pl w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat ww. nieruchomości oraz do składania ofert i negocjacji warunków sprzedaży.

Dodatkowe informacje można uzyskać także pod nr tel. 600 900 801 w godzinach 9.00-15.00.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 15, 02-515 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego

Region: wielkopolskie
Powierzchnia: 1049,86
Cena: 610.000,00 zł
Źródło: Sprzedaż własna
Rodzaj: Obiekt komercyjny

Dane sprzedającego

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA, Warszawa, ul. Puławska 15