Opis

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA  z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15,       

02-515 Warszawa.

Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie,

ul. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa

ZAMIERZA ZBYĆ:

Prawo do nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Warszawie przy ulicy ul. Parowcowej 6B, w dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, woj. mazowieckie.

Na nieruchomość składają się:

- prawo własności działki gruntu nr ew. 23 o  powierzchni 512 m2,

- budynek biurowo-usługowy, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej  578,40  m2 – własność.

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-usługowym. Budynek w zabudowie bliźniaczej, o dwóch kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 578,40  m2. Budynek wybudowany w latach 90. XX wieku. Konstrukcja budynku tradycyjna, murowana. Stropy i schody żelbetowe, dach o konstrukcji złożonej – dwuspadowy, o niewielkim spadku, kryty blachą trapezową. Elewacja budynku obłożona sidingiem. Nad wejściem do budynku oraz wjazdem do garażu wykonane zadaszenia o konstrukcji stalowej, wykończone elementami drewnianymi i PCV. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, brama garażowa stalowa, uchylna. Stolarka okienna drewniana. Okna zabezpieczone kratami. Na poziomie parteru budynek posiada wewnętrzne połącznie (z budynkiem znajdującym się na sąsiedniej działce o nr ew. 24.- ul. Parowcowa 31C ), z drugą częścią bliźniaka, które stanowiły całość gospodarczą. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, c.o. (z kotłowni olejowej), teleinformatyczną. Skład opału, gdzie znajdują się zbiorniki na olej opałowy, jest wspólny dla w/w budynku oraz dla budynku znajdującego się na sąsiedniej działce nr 24. W przypadku zakupu tylko jednej nieruchomości istnieje konieczność rozdzielenia instalacji centralnego ogrzewania oraz ustanowienia służebności przejścia i przejazdu do sąsiedniej nieruchomości od strony południowej.

Bardzo dobra lokalizacja, najbliższe sąsiedztwo zabudowa usługowa, liczne warsztaty samochodowe, firmy handlowe, itd,  w dalszym sąsiedztwie  zabudowa jednorodzinna oraz magazynowa. Pełna infrastruktura miejska oraz dostęp do komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta.

Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr WA1M/00101942/7, prowadzona przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa, XIII Wydział Ksiąg Wieczystych.

Oczekiwana przez Bank cena zbycia wynosi 1 189 320 zł.

Zapraszamy do składania ofert !

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Tel: +48 724 132 395

e-mail: nieruchomosci@pkobp.pl

Numer oferty:
Region: mazowieckie
Powierzchnia: 578,40
Cena: 1.189.320,00 zł
Źródło: Sprzedaż własna
Rodzaj: Obiekt komercyjny

Dane sprzedającego

PKO BANK POLSKI SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa. Biuro Sprzedaży i Najmu Nieruchomości z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa