2017-03-02 12:32

PKO Bank Polski S.A, uprzejmie informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PKO Banku Polskiego S.A. „NWZ”, które odbędzie się w poniedziałek, 13 marca 2017 r. będzie transmitowane przez Internet.

Transmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia PKO Banku Polskiego S.A, będzie dostępna pod następującymi linkami:

Wersja polska: http://ucstream.pl/pkobp

Wersja angielska: http://ucstream.pl/pkobp/eng.html

 

Transmisja rozpocznie się wraz ze startem NWZ planowanym na godzinę 10:00, w poniedziałek 13 marca 2017 r. Nagranie transmisji wideo z NWZ będzie dostępne na stronie internetowej Banku w sekcji Relacji Inwestorskich – Wideorelacje/czaty.

Wszystkie informacje dotyczące Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia są dostępne na stronie internetowej Banku w sekcji Relacji Inwestorskich – Walne Zgromadzenie.

Bank ze swej strony dołoży wszelkich starań, aby transmisja obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia przebiegała bez zakłóceń, nie ponosi jednak odpowiedzialności za usterki, awarie lub trudności w odbiorze transmisji, które mogą wystąpić w zakresie połączenia internetowego lub na skutek niespełnienia przez odbiorcę wymogów technicznych niezbędnych do śledzenia transmisji.