Historia rodzinnej firmy FURLA rozpoczęła się w 1927 roku, w uroczym i wyrafinowany mieście Bolonia (Włochy).Jej bohaterowie to Aldo i Margherita Fulanetto, którzy postawili sobie za cel, aby stworzyć firmę, która miała stać się znaną na całym świecie marką wyrobów skórzanych.

Furla zainicjowała nowe pojęcie luksusu dostępnego dla każdej kobiety. Wysoka jakość, funkcjonalność i elegancja były cechami wyróżniającymi kolekcje marki Furla. Po Bolonii, Rzymie i Paryżu, został otwarty salon na Madison Avenue w Nowym Jorku. Sieć dystrybucji na etapie planowania, obejmować miała około 64 państwa i rynki od Europy do Azji i Stanów Zjednoczonych. Do końca 2008 r., Furla posiadała 296 pojedynczych salonów firmowych, które głównie znajdują się na najważniejszych, międzynarodowych ulicach handlowych oraz ponad tysiąc punktów sprzedaży w domach towarowych na całym świecie.

Sukces marki to wykorzystanie wielkiej tradycji włoskiego rzemiosła. Pasja, otwarcie na innowacje oraz najwyższa jakość wykonania sprawiają, że niepowtarzalne, ekskluzywne i stylowe kolekcje Furli niezmiennie podbijają serca światowych kobiet kochających wyrafinowaną elegancję. Każda torebka z szerokiej gamy stylistycznej oferowanej przez markę Furla wykonana jest z największym pietyzmem, z najznakomitszej jakości włoskiej skóry naturalnej.

W dzisiejszym świecie mody torebki marki Furla to niezbędny i niezastąpiony dodatek do garderoby każdej wytwornej kobiety. Siedziba firmy znajduje się w Bolonii gdzie codziennie rodzina Furlanetto z pasją realizuje każdy szczegół, zawsze mając otwarty umysł oraz przyszłościowe myślenie.
 

Adresy:

Dom Mody Klif
Ul. Okopowa 58/72 Warszawa
Tel.: 22 531 46 19/600 374 311
Pn-Pt 9-21; ndz. 10-20

Plac Uni City Shopping
Ul. Puławska 2 Warszawa
Tel.: 22 204 04 92/ 604 432 400
Pn-sb 10-21, ndz 10-20

RABATY:
• 10 %