W salonie optycznym Optique Exclusive można znaleźć  tak znane, światowe marki jak Chanel, Prada, Persol, Balenciaga, Marc Jacobs,  Yves Saint Laurent , jak również bardziej wyszukane czy z rodzaju hand made jak Oliver Peoples, Cutler&Gross, Chrome Hearts. Jako jedyny salon optyczny w Polsce OPTIQUE EXCLUSIVE posiada drewniane okulary włoskiej marki FEB31 oraz ultra lekkie oprawy Staffan Preutz Design.

Ponadto Optique oferuje swoim klientom  kompleksowy zakres usług optycznych: badanie wzroku, serwis okularów, oraz doradztwo stylisty okularowego. Do okularów wykonania w Optique wykorzystywane są tylko najlepsze soczewki, dostępne na rynku firmy Essilor. Wszystko to znajduje się w prestiżowej i łatwodostępnej lokalizacji jaką jest

W Optique Exclusive dostępna jest również nowa na rynku usługa „on appointment”, co oznacza, że na życzenie wymagających klientów salon otwierany jest również w niedzielę.  Podczas wizyty następuje prezentacja najnowszych kolekcji, a zakupom, towarzyszy stylista okularowy, optyk oraz optometrysta.

W Optique Exclusive odnajdą Państwo: światowe marki, profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług. Jest to miejsce  dla osób poszukujących najnowszych trendów w modzie okularowej jak i ceniących sobie najwyższą jakości widzenia. Wszystko to znajduje się w prestiżowej i łatwodestępnej lokaizacji jaką jest ulica Nowy Świat 1 w Warszawie.

Rabaty:

  • 10 % na wszystkie produkty dostępne w salonie,
  • 10 % na usługę badania wzroku,

 Rabaty nie łączą się z innymi promocjami.